Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kentsel Dönüşüm
Fikirtepe`den bir ‘GEZİ` Çıkar mı?
05-03-2016 / 15:06
Tatlı Su Sosyolislerinin Fikirtepe İcraatlerini Dikkatle İzliyoruz.

 Fikirtepe`den bir ‘GEZİ’ Çıkar mı?

Tatlı Su Sosyolislerinin Fikirtepe İcraatlerini Dikkatle İzliyoruz.

Cumhurbaşkanımızın değimiyle ‘Bunlar yavru gezici’  lafı Fikirtepeden bir ‘gezi’ çıkarabilirmiyiz çabasındakilere de uyuyor.

Fikirtepeden bir ‘Gezi çıkarma’  çalışmasını yapanlar amaçlarına ulaşamadıkca daha agresif olmaları boşuna değil.Bu amaç uğruna bir dernek kurdular ama Fikirtepeli vatandaşlar nazarında bir karşılığı olmadığından gizli siyasi amaçlarına ulaşamadılar. Oradan buradan etraflarına topladıkları birkaç birkaç alevi vatandaşla bu işlerin yürümediğini anlamış olacaklar ki şimdide bir wep haber sitesi kurup ‘Nüfus Ticareti’ yapmak için uğraşıyorlar. Bu zararlı çabadakiler  boşuna kendilerini yordukları ortadadır. Önce Fikirtepenin sosyolojik yapısını bilmeleri gerekirken romantik tatlı su sosyalistliği gözlerini ne kadar kör etmiş ki hala hangi alanda at oynattıklarını bilmiyorlar.

BU TOPRAKLARDA SİZİN KÖHNE SOSYALİSLİĞİNİZ SÖKMEZ

Fikirtepe Kentsel Dönüşümünün olduğu alan %99 sünni %80 Ak partiye oy veren muhafazakar bir halkın bulunduğu bir bölgedir. Burada sosyalist ağızlı propagandaya kanacak bir kitle yoktur. Halk, hak, mahalle birliği diye yırtınanların, eski komünist yeni tatlı su sosyalistlerinin propagandaları Fikirtepe topraklarında sökmez.

FİKİRTEPELİLER ÜZERİNDEN BİR TİCARET YÜRÜTME ÇABASI

Bu gizli amaçla kurulmuş  derneklere üye olan, hoş gören aslında niyeti iyi olan alevi, sol görüşteki komşularımızı uyarıyoruz. ’Fikirtepeliler haksızlığa uğradı’ çığırtkanlığıyla öne çıkmaya çalışan eski sosyalist yeni kapitalist kurnazlar sizler üzerinden bir ticaret yürütmek istiyorlar.

Bunların Fikir tepede müşavirlik, emlakçılık kisvesinde adaları pazarlamaya çalıştıkları uçuk komisyonlar istediklerini bilenler biliyor.

Bu tür romantik derneklerin içine sızan çıkar guruplarının iki temel amacı var. Birincisi bir kanaat önderi  sıfatı kazanarak Fikirtepe Halkını siyasi amaçları uğruna askeri yapmak isteyenlere pazarlamak. İkincisi de Müteahhitleri ve kirli siyasetçileri ellerinde ki sivil toplum kuruluşu kisvesinde tehdit edip Fikirtepede ki büyük toprak rantından payına düşen maddi çıkarı, komisyonu elde etmek.

Hakan YILMAZ /www.FİKİRTEPEHABER.com 


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com