Haftanın Anketi
Sağlık ve Yaşam
Özel Fatih Hastanesinden basın açıklaması
15-10-2016 / 23:39
Özel Fatih Hastanesi kapatılan İstanbul Fatih Hastanesinin isim benzerliğinden dolayı pek çok mağduriyetlerde yaşamasından dolayı basın açıklaması düzenledi.

 Özel Fatih Hastanesinden basın açıklaması

Özel Fatih Hastanesi kapatılan İstanbul Fatih Hastanesinin isim benzerliğinden dolayı pek çok mağduriyetlerde yaşamasından dolayı basın açıklaması düzenledi.

 

BASIN BÜLTENİ

ÖZEL FATİH HASTANESİ DESTEĞİYLE FATİH’İN GURURU

 “ Önce İnsan” fikriyle yola çıkan, İstanbul’un köklü ve butik hastanelerinden biri olan hastanemiz , 1987 yılından bu yana güvenilir hekim kadrosu ve profesyonel sağlık çalışanları ile halkımıza sağlık hizmetleri sunmanın yanı sıra , milli ve manevi değerlerimize önem veren sosyal faaliyet alanlarıyla da adından söz ettirmektedir.

Bu kapsamda, 07. 04.2016 Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı rekor denemesi, 19.05.20216 Türkiye Cumhurbaşkanlığı onuruna düzenlenen rekor denemesinde Milli Antrenör ve sporcumuz olan sn. Battal Gazi Özçınar Bey’e sponsor olan hastanemiz, şimdi de Peru’da düzenlenen Dünya Tekvando Şampiyonası’nda şampiyon olan Kübra Dağlı kardeşimize sponsor olarak projelerine devam ettirmektedir.

Milli sporcumuz KÜBRA DAĞLI ’ya altın ödülümüzün yanında 1 yıl boyunca hastanemizin tüm sağlık hizmetlerinden yararlandırma görevini üstlenmekten onur duyarız. KÜBRA DAĞLI kardeşimizi yetiştirerek bu gururun milletimizce yaşanmasında katkısı olan saygıdeğer annesi , babası ve kardeşini de ve şampiyonumuzu hazırlayan antrenörü Özlem Esin Hakikatli hocamıza da 1 yıl boyunca tüm sağlık hizmetlerimizden faydalanacağı hediye çeklerini takdim ediyoruz .

Sosyal ve milli projelerimiz bunlarla sınırlı değildir. 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında  da, şehit yakınları ve gazilerimize ücretsiz tedavi imkanı sunmuş gece tutulan vatan nöbetlerinde tüm sağlık ekip ve ekipmanlarımızla halkımıza hizmetler sunarak milli birlik ve dirliğimize katkılar sağlamış ve tarafımızı belli etmişizdir.

Bizim bu tavrımız ve çizgimiz belli olmasına rağmen kapatılan İstanbul Fatih Hastanesinin isim benzerliğinden dolayı pek çok mağduriyetlerde yaşamaktayız. Hastanemizin kurulduğu günden bu yana milli duruşu hiç değişmemiş vatanına, milletine, değerlerine saygılı nesiller yetiştirme de katkı sağlamıştır.

Vatanımızın tanıtımında bu günden sonra da çalışmalarımız devam edecek ve her başarının arkasından hastanemizin imzası olacaktır.

Saygılarımla.

 

                                                                             ÖZEL FATİH HASTANESİ         

                                                                            Şifa Sağlık Tesisleri A.Ş  adına

                                                           Basın Sözcüsü Yön.Kur.Bşk.Yrd. MEHMET FIRAT 


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com