Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Siyaset
Saadet Partisi`ne AKP logolu `Provokasyon` pankartı!
03-04-2017 / 12:04
Referandum sürecinde itidalli çağrıları ile takdir toplayan Saadet Partisi`nin İstanbul İl Başkanlığı binasına AKP logolu dev `Evet` pankartı asıldı.

Saadet Partisi`ne AKP logolu `Provokasyon` pankartı!

Referandum sürecinde itidalli çağrıları ile takdir toplayan Saadet Partisi`nin İstanbul İl Başkanlığı binasına AKP logolu dev `Evet` pankartı asıldı.

Selim Akduman`ın Özel Haberi

Saadet Partisi`nin İstanbul İl Başkanlığı binasına AKP logolu dev "Evet" pankartı asıldı. Referanduma 16 gün kala itidalli çağrılarıyla toplum nezdinde takdir toplayan Saadet Partisi`ne yapılanın provokasyon olduğu söylendi...

AKP`nin referandum sürecinde çalıştığı bir ajansa ait Vinçle dev pankartı asmaya gelenler, "Ak Parti İl merkezinden gönderdiler" dedi.

Pankart asılırken müdehale edildi ve asılan pankat indirildi. Vinçle pankartı asmaya gelen işçiler ise gönderildi. Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Aydın basın açıklamasında "Neden evet denmeyeceğinin bir örneğidir bu hareket" ifadelerini kullandı.

Partililer basın açıklaması için il merkezi önünde toplandı. İl Başkanı Birol Aydın duruma tepki gösterdi. Asılmak istenen pankartın Siyasi ahlaka uymadığını ifade eden Aydın, ` REferandum öncesi bu durum, asgari nezakete, siyasi nezakete uymayan bir durumdur. Zaten İstanbul`da izinli izinsiz, kanuni kanunsuz her tarafta `Evet` pankartları var zaten. Her yer bitmiş gibi bu pankartı Saadet Partisi il binasına asılmasını milletimizin vicdanına bırakıyoruz.`dedi.

birol_1

Zorla güzellik olmaz!

Yaşanan bu durumu kınadıklarını söyleyen Aydın, ` Bu durum, Saadet Partisi`nin referandumla ilgili kararının ne kadar isabetli olduğunu gösteriyor. Bir karar çıkacak referandumdan, fakat şunu herkes bilmeli ki zorla güzellik olmaz. Saygılı olmak zorundayız. Fakat biz bu akşam bu saygıyı göremediğimizi üzülerek müşahede etmiş bulunuyoruz. Yazık diyoruz.`dedi.

Saadet Partisi İl Başkanı Birol Aydın`ın yaptığı açıklamanın ardından Saadet Partisi gençlik kolları sökülen pankartı AKP İstanbul il binasına götürdü.

3

akplogo

2adres

Ajans5.com / Özel Haber


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com