Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Siyaset
Kılıçdaroğlu `baskılar bizi durduramaz`
10-06-2016 / 16:27
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu`nu Atatürk Havalananında İstanbul`un 39 İlçe Örgütü karşıladı.
Kılıçdaroğlu "baskılar bizi durduramaz"
 
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu Atatürk Havalananında İstanbul’un 39 İlçe Örgütü karşıladı.
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara’dan tarifeli uçak ile saat 23.00′de İstanbul`a  geldi. Kılıçdaroğlu’nu Atatürk Havalananında, aralarında CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, İl Başkan Yardımcıları Veli Coşkun, Hakkı Sağlam, İsmail Polat, Muharrem Çatalkaya,  Kağıthane İlçe Başkanı Mehmet Ali Yüksel, Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, Fatih İlçe Başkanı Soner Özimer, Eyüp İlçe Başkanı Sinan Akçiçek, Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Murat Poyraz, Fatih Meclis Üyeleri Kemal Sarmusak, Aynur Çolak ve Kazım Akşahin, Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz , Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek, Avcılar Belediye Meclis Üyeleri Handan Kantar ve Zafer Polat, Parti Disiplin Kurulu Üyesi Celal Kılıçaslan, Politikacı Mustafa Sarıgül, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak , Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, PM Üyesi Kadir Gökmen Öğüt, İstanbul Milletvekilleri Gürsel Tekin, Sezgin Tanrıkulu, Enis Berberoğlu, Hilmi Yarıcı ve Onursal Adıgüzel’in bulunduğu 39 ilçe örgütünden kalabalık partili grubu karşıladı.
 
 
“HİÇBİR BASKI BİZİ DURDURAMAZ”
 
Gazetecilere açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “Hiçbir baskı bizi durduramaz. Hiçbir baskı bizi yıldıramaz. Kararlı mücadelemizi sürdüreceğiz. Demokrasi, insan hakları, kadın-erkek eşitliği, insanların mutluluğu için ve en önemlisi hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği güzel bir Türkiye için mücadele edeceğiz. Şehitlerimize saygı duyacağız, yakınlarına saygı duyacağız. Annelerinin, babalarının acılarını paylaşacağız. Gazilerimize saygı duyacağız. Gazilerimize baş tacı yapacağız. Güzel Türkiyeyi dünyanın bir numaralı ülkesi yapacağız. Bu kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Önümüzde engeller var. Engelleri çıkaran siyasal iktidar. Ama onların engelleri bize vız gelir” dedi.
 

Kılıçdaroğlu konuşmasının ardından alkışlar ve sloganlar eşliğinde makam aracına binerek hava limanından konaklayacağı otele gitti. Kaynak Engin Belli


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com