Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Siyaset
Yeni bir çılgın proje daha geliyor..
20-10-2016 / 22:27
CHP İBB Meclis Üyesi Hüseyin Sağ yazılı soru önergesini meclis toplantısında sözlü okuyarak Kadir Topbaş`ın İstanbul için yeni bir çılgın proje düşündüğünü ve Harem Otogarının yerine yapılacak dev dönme dolap ile İstanbul`un tarihi siluetini tamamen değiştireceğinin altını çizdi.

 

Yeni bir çılgın proje daha geliyor..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisinin 2016 yılı Eylül ayı Meclis toplantılarında İBB Meclisinin CHP’li Üyeleri Hüseyin Sağ, Hakkı Sağlam, Muzaffer Şahin, Aydın Düzgün, Seyit Ali Aydoğmuş, Deniz Erzincan, Nadir Ataman, Ülkü Koçar, Süleyman Kolcuoğl, İsmail Söylemez, Doğan Olgun ve Taner Kazanoğlu imzaları ile İBB Meclis Başkanlığına sunulan ve oy birliği verilen önerge kabul edildi..

 
 

CHP İBB Meclis Üyesi Hüseyin Sağ yazılı soru önergesini meclis toplantısında sözlü okuyarak Kadir Topbaş’ın İstanbul için yeni bir çılgın proje düşündüğünü ve Harem Otogarının yerine yapılacak dev dönme dolap ile İstanbul`un tarihi siluetini tamamen değiştireceğinin altını çizdi.

 “Tarihi yarımada silueti defalarca hançerlendi. Şimdi Anadolu yakası kaldı orası da dönme  dolapla hançerlenmeye başlanılıyor. Yine hiçbir STK’ya sorma yok, halka sorma yok, meclis üyelerine sorma yok? Yine tek adam, yine tek seçici bu olamaz artık olmamalı. Bakınız böyle bir proje hayata geçirilebilir, iyide olabilir, fakat yeri burası mı olmalı” diyerek sitemde ve uyarılarda bulundu. 


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com