Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Spor
Yıldırım ve Aydınlar`ın listeleri kesinleşti
03-11-2013 / 18:04
Aydınlar`ın ardından Aziz Yıldırım da yeni yönetim listesi açıklandı. Ardından oylamaya geçildi. Önce Aydınlar ardından Aziz Yıldırım oy kullandı. Kongrede oy verme işlemi sona erdi.

Yıldırım ve Aydınlar’ın listeleri kesinleşti

Fenerbahçe`de başkanlık yarışında iki iddialı isim olan Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar`ın yönetim listeleri kesinleşti.
Aziz Yıldırım`ın yeni Yönetim Kurulu şu üyelerden oluşuyor; 
 
ASİL ÜYELER: Tahir Perek, Mahmut Uslu, Ömer Temelli, Erhan Türkoğlu, Ahmet Özokur, Nihat Özbağı, İlhan Ekşioğlu, Ender Alkaya, Tolga Deniz Aytöre, Abdullah Kiğılı, Mithat Yenigün, İsfendiyar Zülfikari, Şekip Mosturoğlu, Turhan Şahin...
 
YEDEK ÜYELER:  Ünal Uzun, Hakan Dinçay, Selim Kosif, Serdar Erkan, Yalçın Haker, Metin Doğan, Selim Sapan
 
Mevcut Yönetim Kurulu Üyelerinden Talat Yılmaz, Semih Özsoy, Yasemin Merçil, Ahmet Ketenci, Ersan Topbaş yeni kurulda yer almayacaklar. Onların yerine ise, Ahmet Özokur, Selim Kosif, Erhan Türkoğlu, Selim Sapan, Metin Doğan yönetim kuruluna dahil edildi.
 
MEHMET ALİ AYDINLAR`IN LİSTESİ DE BELLİ OLDU
 
Fenerbahçe Kulübü`ne başkan adayı olan Mehmet Ali Aydınlar, daha önce 9 ismi duyurduğu yönetim kurulu aday listesinin tamamını açıkladı. Aydınlar`ın, Habertürk Televizyonu`nda katıldığı canlı yayın programında yaptığı açıklamaya göre, yönetim kurulu aday listesi şöyle:
 
Hamdi Akın, Nezih Barut, Şaban Erdikler, Necdet Ersoy, Selim Koray, Recep Tanrıverdi, Nuri Tuna, Cem Topçuoğlu, Mehmet Torun, Tankut Turnaoğlu, Dursun Ekşioğlu, Faik İçmeli, Metin Şen, Engin Keçeli, Mehmet Okay, Nejat Taşdemir, Erkan Güral, Esra Kazancıbaşı Öztekin, Selim Ergüder, Hasan Tanyeri, Ekrem Eray Arda.
 
Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Koray`ın yanı sıra kulübün eski başkanlarından Ali Şen`in oğlu Metin Şen de Aydınlar`ın listesinde bulundu.
 
 
KONGRENİN SONUNDA TOKALAŞTILAR

Fenerbahçe`de seçimli olağanüstü genel kurulda oy verme işleminin bitmesine az bir süre kala iki başkan adayı Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar, bir araya geldi.

Divan Kurulu başkanının "Sayın başkan adayları yanımızda seçim sonuçlarını izleyebilir mi ?" demesi üzerine Yılıdırım ve Aydınlar, bir araya geldi.

Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar`ın tokalaşması ise üyelerden büyük alkış aldı.

 
KONGREDEN NOTLAR
 
- Fenerbahçe Kulübü`nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında oy verme işlemi sürerken, yeniden aday olan başkan Aziz Yıldırım oyunu kullandı. Ülker Sports Arena`da gerçekleştirilen kongrede, salona  girdikten bir süre sonra tribünden sandıkların bulunduğu alana girişte bekleyerek 4 saat boyunca üyeleri karşılayan Yıldırım, 22 numaralı sandıkta oyunu attı.
- Bu arada, kongreye dedesiyle birlikte gelen 4 yaşındaki Kerem, dedesini kaybedince divan başkanlığına getirildi. Salonda Kerem`in divan başkanlığına getirildiği, dedesinin gelip alması yönünde anons yapıldı. Anonstan sonra kimse gelmeyince kongre divan başkanı Vefa Küçük, "Bu küçük yavruyu alan olmazsa biz divan olarak kendisini evlat edineceğiz. İlerde Fenerbahçe`ye başkan olarak yetiştireceğiz" diye espri yaptı. Daha sonra Kerem`in, dedesine teslim edildiği öğrenildi.
- Eski genelkurmay başkanlarından emekli Orgeneral Hüseyin Kıvrıkoğlu, oyuncu Kadir İnanır, tiyatrocu Selçuk Yöntem, şarkıcı Adnan Şenşes, Ankaragücü Kulübü`nün eski başkanı Cemal Aydın da kongrede oy kullandı.
- Fenerbahçe Kulübü eski yöneticisi Ali Koç, öğleden sonra salona gelerek oyunu kullandı. Kongrede büyük ilgi gören Koç, üyelerle fotoğraf çektirip, sohbet etti. Koç, yaptığı açıklamada, "Güzel bir kongre oluyor. Kim kazanırsa kazansın camiamız için hayırlı uğurlu olsun" dedi.
- Mehmet Ali Aydınlar oyunu 11.05`te kullandı, Aziz Yıldırım ise oyunu öğlenden sonra kullanacağını bildirdi. 
- Aziz Yıldırım, dün olduğu gibi bugün de saat 10:29`da salona girdi. 
- Oy verme işlemi, saat 10:00`da Kongre Divan Başkanı Vefa Küçük`ün anonsunun ardından başlarken, üyeler bir anda adeta sandıklara hücum etti.  Sandıkların önünde uzun kuyruklar oluştu.
 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com