Haftanın Anketi
Spor
Ahmet Çakar`a Bikini Geliyor
10-12-2013 / 10:48
Fethiyesporlu taraftarlar Çakar`ı “Akıllı ol Ahmet “ diyerek uyardı. Fethiyespor Tribün Lideri Murat Bayat Ahmet Çakar`ın giyemediği bikiniyi göndereceklerini ve giydireceklerini söyledi.

Ahmet Çakar`a Bikini Geliyor

Ahmet Çakar`ın Fethiyespor hakkındaki ağır sözleri ortalığı karıştırdı.

Fethiyesporlu taraftarlar Çakar’ı “Akıllı ol Ahmet “ diyerek uyardı. Fethiyespor Tribün Lideri Murat Bayat Ahmet Çakar’ın giyemediği bikiniyi göndereceklerini ve giydireceklerini söyledi.

Eski hakem Ahmet Çakar’ın Fethiyespor hakkındaki ağır sözleri ortalığı karıştırdı.

Beyaz TV’de Pazar akşamları canlı yayınlanan “Beyaz Futbol” programında konuşan Çakar, Fenerbahçe maçına “Yüce Atatürk” yazılı formalarla çıkan Fethiyespor’un Fenerbahçe’ye şirin gözükmek için bunu yaptığını belirterek “Yemişim Fethiyespor’u. İnşallah küme düşerler” demişti.

Çakar`ın bu sözleri Fethiyespor’lu taraftarları ayağa kaldırdı.  

GÖNDERECEĞİMİZ BİKİNİYİ GİYSİN…

 

 

Kişisel Facebook sayfasında mesajda yayınlayan Fethiyespor Apaçi Grubu Lideri Murat Bayat; “Atatürk’ü anmak için Ahmet Çakar efendiden mi izin alacağız. Çakar çok dürüstse önce verdiği sözleri tutsun.Fenerbahçe – Sevilla karşılaşmasında “Fenerbahçe Sevilla’yı elerse bikini giyeceğim” diyerek Türkiye’ye söz verdi. Fenerbahçe eledi. Peki sonra o ne yaptı, kıvırdı. Şimdi biz de yeni yıl hediyesi olarak kendi beden ve ölçüsünde bikini gönderiyoruz. Göndereceğimiz bikiniyi rahatlıkla giyebilir.” şeklinde konuştu.  


(Murat Bayat)

AHMET ÇAKAR NE DEMİŞTİ

Canlı yayında sırf “Yüce Atatürk” yazılı formalar için Fethiyespor hakkında ağır sözler sarf eden eski hakem futbol yorumcusu Ahmet Çakar; “Atatürk bu milletin yüzde 90`ının sevdiği ve kutsal saydığı bir şahsiyettir. Sırf Fenerbahçe`ye şirin gözükmek için böyle bir yazıyla sahaya çıktılar. Atatürk`ü kimse istismar edemez. Yemişim Fethiye`yi, inşallah küme düşerler.” dedi. Çakar daha sonra lafı değiştirerek, bu defada “Özür diliyorum inşallah Fethiyespor kulübü düşmez, başkanları gider” dedi.

Murat Sökdü

Odatv.com

 


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com