Haftanın Anketi
Spor
“Engelli atletler Şanlıurfa 5.Yarı Maratonu`na damgasını vurdu”
17-10-2016 / 21:25
Bağcılar Belediyesi Atletizm Takımı sporcuları 5. Göbektepe Yarı Maratonu`nda yarıştı. Bayanlarda ilk 3`ü Bağcılarlı bayan atletler alırken, erkeklerde de Ömer Cantay ipi birinci olarak göğüsledi.

“Engelli atletler Şanlıurfa 5.Yarı Maratonu’na damgasını vurdu”

Bağcılar Belediyesi Atletizm Takımı sporcuları 5. Göbektepe Yarı Maratonu’nda yarıştı. Bayanlarda ilk 3’ü Bağcılarlı bayan atletler alırken, erkeklerde de Ömer Cantay ipi birinci olarak göğüsledi.

Bağcılar Belediyesi Engelliler Atletizm Takımı, Şanlıurfa’da düzenlenen 5.Göbektepe Yarı Maratonu’ndan madalyalarla döndü. Bayanlarda ilk üçü Bağcılarlı atletler paylaşırken, erkeklerde de Ömer Cantay ipi önde göğüsleyen atlet oldu.

Şanlıurfa’da düzenlenen 5. Göbektepe Yarı Maratonu zorlu bir yarışa sahne oldu. Türkiye’nin değişik vilayetlerinden yarışçıların katıldığı yarışta, bayanlar kategorisinde piste çıkan Bağcılar Belediyesi Atletizm Takımı sporcuları ilk 3’ü paylaşarak büyük bir başarıya imza attılar. Rakipleriyle kıyasıya bir mücadele içerisine giren Hamide Kurt yarışı birinci, Zübeyde Süpürgeci ikinci ve Zeynep Acet ise üçüncü olarak tamamladı. Yine erkeklerde yarışan Ömer Cantay de zorlu yarış sırasında rakiplerini geride bırakarak ipi birinci olarak göğüsledi. 


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com