Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Spor
Çakır `Esenler stadı Esenler futbol takımlarınındır`
19-08-2018 / 20:22
Esenler Kent Yıldız Spor kulubu başkanı Hakkı Çakır Erok spor`un Esenler`e gelmesine sosyal medya hesapları üzerinde sert tepki gösterdi Çakır "Taş yerinde ağırdır herkes yerinde kalmalıdır diye paylaşımlarda bulundu.

 Çakır "Esenler stadı Esenler futbol takımlarınındır"

Esenler Kent Yıldız Spor kulubu başkanı Hakkı Çakır Erok spor`un Esenler`e gelmesine sosyal medya hesapları üzerinde sert tepki gösterdi Çakır "Taş yerinde ağırdır herkes yerinde kalmalıdır diye paylaşımlarda bulundu.

Hakkı Çakır "Esenler stadyumu Esenler`in malıdır. Erok spor kasımpaşadan esenlere ital olarak geldi taş yerinde ağırdır herkes kendi yerinde kalmalıdır kimse Esenler`e rant için gelmemelidir. Belediyenin Erok spor`a vereceği parayı Esenler amatör spor kulüplerine vermelidir".

1989 yılından beri Esenler Kemer Mahallesinde spor kulübü olarak faaliyet gösteren Kent Yıldız Spor Kulübünün 10 yıldır başkanlığını yapan  Hakkı Çakır Kasımpaşa`dan Erok sporun Esenler`e ithal spor kulübü olarak gelmesinden dolayı sosyal medya hesablarından çok sert bir şekilde eleştirdi. Esenler halkının ve Esenler Belediye Meclisinin haberi olmadığını ifade eden Çakır "Erok sporun bu yılki bütçesi 10 milyonTL üstünde. 1 futbolcuya 600 bin TL verildi. Esenler belediyesi 10 AMATÖR spor kulübüne 10 yilda bu rakamı malzeme yardımı ile veremedi. Esenler bu parayı nasıl verebileceksin. Madem heveslisin bu paraları vermeye kul hakkı dan nasıl bahsediyorsun. Esenler kent yildiz spor kulübü olarak bunu kabul edilemez buluyoruz. Allah var .Gerisi boş..."

Çakır "Esenlere profesyonel takım şart bunu 10 yıldır söyleyen benim. Kulüpler birliğini Mehmet Öcalan başkanın rızasıyla kuran benim. ama Esenler Belediye başkanı 10 yıldır bunu unuttu. Esenler de bir takım profesyonel olacaksa o takım Esenler spor- atisalani spor yada Kentyildiz olmalı. Hayallerimizi terk etmeyeceğiz. Bizim çocuklarımız bunu başaracak. ilk profesyonel takımı biz şampiyon yapacağız. ithal kulüp ile bunu yapmazsınız. Erok evine geri don. Cek elini Esenlerden. Esenler stadı Çim olamaz, Esenler stadı Esenler futbol takımlarınındır. Erokspora Yalanmayin. Bu yanlışı düzeltin.

Bağcılar Belediyesinin yanlışı bizim doğrumuz olamaz. İstanbul büyükşehir belediyesi meclisi 2 mudur sizi esir almasın. Yanlışı düzeltin.Tas yerinde ağırdır.

Erok Beyoguna Kasımpaşaya aittir bu yanlışı Sayın eski bakan Osman Aşkın Bak`ın düzeltmesi gerekiyor buradan söylüyorum  Sayın vekilim bu yanlışı düzeltin."


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com