Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
Esenler’in Enleri Ödülleri Aldı!
01-01-2011 / 15:46
Gazetemizde Yılın Gazetesi Ödülüne Laik görüldü Ödülünü, Esenler Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı ve Esenler MHP İlçe Başkanı Ahmet Fidan tarafından aldı. Bizde Gazete Esenler olarak Esenlerin Sesi Gazetesine Yayın hayatında başarılar diliyoruz. İmtiyaz sahibi Şükrü Şahin’inin yeni yılını kutluyoruz.

 Haber merkezi/gazete esenler

Esenler’in Enleri Ödülleri Aldı!

Gazetemizde Yılın Gazetesi Ödülüne Laik görüldü Ödülünü, Esenler Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı ve Esenler MHP İlçe Başkanı Ahmet Fidan tarafından aldı. Bizde Gazete Esenler olarak Esenlerin Sesi Gazetesine Yayın hayatında başarılar diliyoruz. İmtiyaz sahibi Şükrü Şahin’inin yeni yılını kutluyoruz.

Esenlerin sesinin 18 kuruluş yılı nedeniyle okuyucular  tarafından elektronik ortamda atılan mesaj ile belirlenen Esenlerin Enleri ödüllerini aldı. Esenler Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen tören verilen kokteyl ile başladı. Kokteyl in ardından tören salonuna geçen konuklar bir dakikalık saygı duruşun ardından istiklal marşı okundu.

Daha sonda Esenler’ in Sesi Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Şükrü Şahin yaptığı konuşmada ”Esenler’ in Sesi Gazetesini kuralı 18 yıl olduğunu bu 18 yıllık zaman dilimi içinde birçok başarılara imza attık. Bir çok paneller yaparak ilçe halkının nabzını elinde bulundurduğunu belirtti. Şahin Konuşmasını şöyle sürdürdü.”Gazetemiz Esenlerin en iyilerini belirlerken çok zorlandığını, yalnız  en  iyileri belirlemede bayan sayısının az olması, sanatçı ve akademisyenin çıkmaması kendisini üzdüğünü belirterek Esenlerin en iyi kategorilerine girmeyi hak edenleri cani gönülden kutluyor başarılarının artarak devam etmesi diliyorum ”dedi.

Şahin’in konuşmasının ardından Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu ise yaptığı konuşmada “kendisinin yerel basının önemini çok iyi bildiğini, bu noktada Esenler’de 18 yıldır yayıncılık yapmak her baba yiğidin harcı olmadığını, Esenlerin Sesi Gazetesini 18 yıllık arşivlerini görünce Şükrü Şahine sonuna kadar katıldığını çünkü gerçekten 18 yıl önce Esenler gezilemez bir ilçe idi “dedi. Göksu konuşmasını şöyle sürdürdü.”Evet tekrar ediyorum. Ulusal basının merkezi olan İstanbul’da yerel basın  organı çıkarmak gerçekten zordur. Ben şahsım adına halkı doğru bilgilendiren, her zaman doğrunun yanında olan yerel basına kanunların el verdiği müddetçe destek vermeye devam edeceğim “dedi. Konuşmasının sonunda “Esenlerde uzun süredir çıkan Esenlerin Sesi gazetesini bir kez daha kutluyor. Yine okuyucular tarafından atılan mesajlar ile  Esenlerin En iyileri arasına girenleri tebrik ediyorum” dedi.

Göksu’nun konuşmasının ardından mikrofona gelen Esenler Kaymakamı   Nazım Madenoğlu ise yaptığı konuşmada “Evet bugün burada Esenlerin en iyilerini belirleyerek daha sonra o en iyilerini ödüllendirmek için burada bulunuyoruz. Buna vesile olan Esenlerin Sesi Gazetesi genel yayın yönetmeni Şükrü Şahini ve çalışanlarını kutluyorum ”dedi. Esenler Kaymakamı  Madenoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü. Bir ilçede yerel basının önemi çok  büyüktür. O ilçede yerel basın göz ve kulak şeklinde vazife yapar yani ilçenin gözü ve kulağı olur ancak bu doğru, çarpıtılmadan yapılan haberler  ile olmalıdır.”dedi. Esenler kaymakamı Madenoğlu  konuşmasının sonunda 2010 yılında Esenlerin Sesi tarafından okuyucuların mesajlarıyla belirlenen Esenlen En iyilerini tebrik ediyor. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kaymakamın konuşmasının ardından ödül törenine geçildi.

2010 yılında kendi kategorilerinde dereceye giren en iyiler ödüllerini aldılar. Ödül törenine Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Esenler Belediye Başkan Yardımcıları Ömer Çetinkaya, Faruk Aydın, Esenler ilçe Emniyet Müdürü Celal Sel ve ilçe emniyet müdür yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mecit Albayrak, İstanbul Esnaf Odalar Birliği yönetim  kurul üyesi: Aziz Şentürk,Esenler  Müftüsü Ali Kara,Müftü vekili Mehmet Keskinci,Esenler Kaymakamlık yazı işleri müdürü  Medi Daş, Esenler Mal Müdürü Fahrettin Ilkı,Esenler Seçim Müdürü Yılmaz Gök,Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı:H.Kaya Aşçı ve yönetim kurulu,  Çankırılılar derneği aynı zamanda  ESTOK Başkanı:Mustafa Kaplan ve yönetim kurulu,MHP Esenler ilçe başkanı Ahmet Fidan ve yönetim kurulu,DP Esenler ilçe başkanı Hakkı Çakır  yönetim kurulu ve,Has Parti Esenler ilçe başkanı Burhan Kocaman,Saadet Partisi Esenler ilçe başkanı Erol Urhan ve yönetim kurulu ,CHP Esenler ilçe başkanı Şuayip Vardar ve yönetim kurulu ,

 Rizeliler Derneği Başkanı Barış Al ve yönetim kurulu, Yozgatlılar Derneği Başkanı, Soner Karabulut ve yönetim kurulu, Erzurumlular Derneği Başkanı  Ömer Savaş ve yönetim kurulu üyeleri,  İBB Spor AŞ  eski genel müdürü Ayhan Bölükbaşı, Esenler belediyesi eski başkan yardımcısı Mehmet Sirkeci, Esenler belediye meclis üyesi, Hüseyin Eroğlu, Hakkı Başar  Kapalı spor  salonu müdürü Mekin Karabıyık, Türkiye Gözlük Sanayicileri Derneği Başkanı Mehmet Dibi, Esenler Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Nejdet Karagül, Atış Alanı Lisesi Müdürü Muttalip Yılmaz, Sibel Can Okul Müdürü Eyüp Demir, Hasip Dinçsoy İlk Öğretim okul müdürü Recep Özkan, Bayburtlular Dernek Başkan vekili Fuat Saka, Birlik Mahalle Muhtarı Şemsettin Çelik, Kazım Karabekir Mahalle muhtarı Gülben Taştan, Menderes Mahalle Muhtarı Halil Koca,Oruçreis mahalle muhtarı Rıza Taş,Kemer Mahalle Muhtarı,Rustem Beyaz,Fevzi çakmak mahalle muhtarı    Turgay Özer,  katıldılar. Daha sonra ödül törenine geçildi.

 Kaynak: Esenlerin SESİ

İŞTE 2010 YILINDA ESENLERİN EN İYİLERİ SEÇİLEREK ÖDÜL ALMAYI HAK  KAZANANLAR

 

  1-Nazım MADENOĞLU       Esenler Kaymakamı : Yılın Bürokratı

 2-Mehmet Tevfik GÖKSU  : Esenler Belediye Başkanı:yılın Siyasetçisi

 3-Ünaldı ÖZSOY              :Esenler Birleşik Esnaf Odası Başkanı:Yılın esnaf temsilcisi

 4-Selda Çalcı                   :  Yılın Radyo Programcısı 

5-Çağrı Kızıl                    : Yılın Sporcusu

6-Yıldıray Yılmaz             : Esenlerde ilk haber: Yılın Gazetecisi

7-Recep Gülyüz              : Fatih Mahallesi Muhtarı:Yılın Muhtarı  

8-Barış AL                      : Rizeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışna Derneği Başkanı

9-Zafer Demir                :Esenler Ticaret Meslek Lisesi Müdürü:Yılın Eğitimcisi

10-Dironi CAFE              : Yılın esnafı

MANSİYON ÖDÜLÜ ALANLAR

1-Ali KARA                      : Esenler Müftüsü

2-Şuayip Vardar              : CHP Esenler ilçe başkanı

3-Soner Karabulut           :Esenler Yozgatlılar Derneği  

4-Hasan Gürsoy              :Gazete Esenler

5-Mehmet Doğan            :Tuna Mahalle Muhtarı

6-Sekan Baskut            .Esenler Haber Gazetesi

7-Apdurahman BÖLÜK  :Esenlerde son haber    

  8-Ferhat Canbey          :Bölge Gazetesi

9-Nezir Karayün             Yerel Gazeteciler Birliği Başkanı  

Ödüllerini aldıktan sonra  topluca aile fotorafı çekildiler.

 


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com
ip adresim