Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
Bu söz gerçek mi?
02-03-2018 / 11:28
İlçe milli eğitim müdürlüğünün sosyal medya hesabından, İlçe milli eğitim müdürü Bayram Ercan`nın uygun olmayan edep dışı sözleri basına yansıdı.

Bu söz gerçek mi?

İlçe milli eğitim müdürlüğünün sosyal medya hesabından, İlçe milli eğitim müdürü Bayram Ercan’nın uygun olmayan sözleri basına yansıdı. Litros Haberin sosyal medya hesabındaki görüntülerini yayınladığı sözler ilçede yankı buldu.

İşte Litros Haberin yayınladığı haber;

BİR DE EĞİTİMCİ MÜDÜR

Esenler Maarif Whatsapp grubunda bazı müdürlere karşı hakaret vari söylemler yapıldığına dair duyumlar aldı.

Esenler Maarif Whatsapp grubunda bazı müdürlere karşı hakaret vari söylemler yapıldığına dair duyumlar aldık. Şeffaf ve tarafsız gazeteciliğin gereği olarak bu duyumların doğru olup olmadığı hakkında araştırmalarımız sonucunda, hiçbir insanın ağzına yakışmayacak hakaret ve küfür bir eğitimcinin ağzından hem de diğer eğitimcilere karşı söylenmiş bir söz olarak ortaya çıktığını tespit ettik. Bu sonuç aklımıza şu soruları getirdi; geleceğimiz olarak gördüğümüz çocuklarımızı daha kendini dahi eğitememiş eğitimciler mi yetiştirecek?

Esenler ilçemizde başarı seviyesinin düşmesi bu ve bu gibi örneklerle paralellik göstermez mi? İlçe Milli Eğitim gibi önemli bir kurumun başında olmak diğer eğitimcilere ağza dahi alınmayacak hakareti meşru mu gösterir? Eğitimci olmadan önce, terbiyeli ve erdemli bir insan olmak gerekmez mi?

                      

Esenler ilçemizde yaşayan her çocuk her veli ve her öğretmen için ilçe milli eğitim müdürünün Esenler Maarif Whatsapp grubunda bazı müdürlere karşı hakaret vari söylemleri bir utanç tablosudur. Nasıl ki bir asker savaşmayı öğrenmeden savaşa gidemez ise aynı şekilde bir kişi de eğitilmeden, edep sınırlarına dikkat etmeden eğitimci olamaz. Bu durum açık bir şekilde çocuklarımızın geleceğiyle ve velilerin hayalleriyle alay etmektir.

                  


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com