Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
Esenler`de Dede ve Torunlar İftarda Buluştu
04-06-2018 / 18:53
Esenler Kemer Mahallesi`nde yaşayan ve kasaplık yapan 81 yaşındaki Cihan Günal, çocukları, torunları, torunlarının çocukları ile iftarda bir araya geldi.
Esenler’de Dede ve Torunlar İftarda Buluştu
Esenler Kemer Mahallesi’nde yaşayan ve kasaplık yapan 81 yaşındaki Cihan Günal, çocukları, torunları, torunlarının çocukları ile iftarda bir araya geldi.

Cihan Günal, Yerel Basın’ın sorularını cevaplarken, Ardahan’a İli Çıldır İlçe’sinde 1937 yılında dünyaya geldiğini, 1950’li yılların başında İstanbul’a gelerek Esenler’e yerleştiğini söyledi.

Çocukluğunda ve ilk gençlik yıllarında hayvancılıkla uğraştığını anlatan Günal, Esenler Kemer Mahallesi’nde 1960 yılında Cihan Kasap dükkanını açtığını belirtti.

Bugün üçü hayatta beş çocuğu olduğunu belirten Cihan Günal, 23 torun, 22 torun çocuğu ve bir de torununun torunu olduğunu söyledi.
Vaktini oğlu ve torunlarıyla aile kasaplarında geçirdiğini belirten Günal, “İftar sofrası benim için güzel bir sürpriz oldu. Bir kısmını uzun süredir görememiştim. Çocuklarımla, torunlarımla ve onların çocuklarıyla olmak büyük mutluluk.” diye konuştu.

Organizasyonu yapan Cihan Günal’ın oğlu Veysel Günal, “Babasının üzerlerindeki emeğinin çok büyük olduğunu belirterek, onu mutlu etmek için en büyükten en küçüğe farklı yerlerde yaşayan geniş aileyi iftar sofrasında bir araya getirdiklerini söyleyerek aile bağımızı daha da pekiştirdik” dedi.

İftar programına Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’da katılarak, Günal ailesini tebrik ederek, Cihan Günal’a hayırlı ve uzun ömür diledi.


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com