Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
Öne Çıkan İsimleri Açıklıyoruz!!!
05-09-2013 / 21:34
Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla siyasi parti ilçe teşkilatlarında hareketlilik ve ilçeler içerisinde istifalar başladı.

Haber Merkezi/Gazete Esenler

Öne Çıkan İsimleri Açıklıyoruz!!!

İşte Öne Çıkan Ak Partinin İlk Meclis Üyesi Aday Adayları

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla siyasi parti ilçe teşkilatlarında hareketlilik ve ilçeler içerisinde istifalar başladı.

2014 yerel seçimlerinde belediye başkanlığı ve meclis üyeliği aday adaylık süreci başlar başlamaz birçok isim siyasi partilere başvuru hazırlığında bulunacaklar. Esenler Ak Parti Aday Adaylığı sürecini Ekim ayı başlarında başlatacağı gelen bilgiler arasında yer almaktadır.

Esenler Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı sürecini Ağustos ayında ön kabulleri başlatmış olup aday adaylığı sürecini tamamlamak üzere. Hummalı bir çalışma içerisinde olduğu gözlenen Esenler CHP Meclis Üyeleri Aday Adaylarını yakında kamuyu ile paylaşacağız.

Esenler MHP, Esenler BDP, ve Esenler BBP belediye meclis üyeliği aday adayları sürecini henüz tam anlamıyla dillendirmezken çok yakında bu partilerin aday adayları çalışmalarını siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız.

Son olarak Esenler Saadet Partisi Esenler Belediyesi Belediye Başkan Adaylığı ve belediye meclis üyeliği aday adaylarını kamuoyuna bilgi verilmese de isimlerin yavaş yavaş netleştiği ve bu muhtemel isimleri çok yakında okuyucularımızla paylaşacağız.

Esenler kamuoyu adına yaptığımız araştırmalarda ulaştığımız Belediye Meclis Üyesi aday adaylarının isimlerini parti sıralamasına göre kademe kademe açıklamaya başlıyoruz.

İlk olarak İktidar partisi olan Esenler Ak Parti Meclis Üyeliği aday adaylığında ismi geçen muhtemel adayları siz değerli okuyucularımızla açıklıyoruz.

Ak Parti Esenler Belediye Meclis Üyelerinin %60’nın 2014 yerel seçimlerinde meclis üyeliği aday yapılmayacağı, aday yapılmayacak meclis üyelerinin yerine Esenler Ak Parti İlçe Teşkilatı, Sivil Toplum Kuruluşlarında ve Esenler kamuoyunda önde yer alan isimlerin yer alacağı düşünülüyor.

Şuanda Ak Parti Esenler Belediye Meclis Üyeliği yapan yaklaşık 10 ismin yerini koruyacağı diğer isimlerinde değerlendirmeye alınacağı, Esenler Ak Parti İlçe Başkanı Umut Özkan’ın yönetim kurulu toplantısında belediye meclis üyeliği adaylık süreci başladı. akabinde“isteyen istifa edebilir” dedi. Bunun üzerine ilçe yönetiminden istifalar olacağı tahmin edilmekte.

Sürecin başlamasıyla STK temsilcileri sık sık toplantılar yaparak ak parti içerisinde gösterecekleri adaylarını belirlemeye çalışmaktadırlar. Özellikle STK camiasında önde gelen dernek başkanlarının aday adaylığını kamuoyuyla paylaşacağız.

İşte şu ana kadar Esenler Ak Parti Meclis Üyeliği için öne çıkan isimler

İşte Öne Çıkan İlk Meclis Üyesi Aday Adayları

·        Av. Gökhan Tarhan

·        Av. Murat Gülkıran

·        Veysel Sadıkoğlu

·        Osman Gökçekbaş

·        Mustafa Başkaya

·        Kazım Esen

·        Ali Harun

·        Cüneyt Koçarslan

·        Meryem İnat

·        Mehtap Kayaalp

·        Uğur Gürses

·        Yasemin Polat

Mevcut Meclis Üyeleri

·        Faruk Aydın

·        Abdulkadir Şengör

·        Orhan Oğuz Türk

·        Resul Yıldız

·        Remzi Doğan

·        Birol Hacıoğlu

·        Hilmi ışık

·        Aziz Damar

·        Ramazan Aksoy

·        Yusuf Zabun

 


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com