Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
Esenler Kaymakamı Şahin, muhtarları buluştu
06-01-2018 / 13:26
Her ay gerçekleşen muhtarlar toplantılarının 279.`uncusuna Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin`in ev sahipliğinde Kaymakamlık binasında gerçekleşti.

Esenler Kaymakamı Şahin, muhtarları buluştu

Her ay gerçekleşen muhtarlar toplantılarının 279.’uncusuna Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin’in ev sahipliğinde Kaymakamlık binasında gerçekleşti.

Toplantıya Esenler İlçe Kaymakamı Hulusi Şahin, Esenler Belediye Başkan Yrd. Nihat Karataş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Medi Daş, İlçe Müftüsü Halil Şekerci, Kurum Müdürleri, Kaymakamlık Birim Müdürleri ve Mahalle Muhtarları ile temsilcileri katıldı.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan Kaymakam Hulusi Şahin, önceliklerinin güvenlik olduğunu ve güvenliğin tüm dallarını çok önemsediklerini dile getirdi.

Bir çok konuya değinen Kaymakam Şahin, her ay düzenlenen muhtarlar toplantısının çok verimli olduğunu böylece sorunları daha hızlı ve programlı olarak çözüme kavuşturduklarını söyledi.

“VATANDAŞLARA GÜLERYÜZLÜ  DAVRANIN”

Kaymakam Şahin, “Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kurum ve vatandaşlardan hibe edilen araçların büyük önem taşıdığını Esenler Belediyesi’de emniyetimize araç verme kararı çıkarttı onlarla birlikte yaklaşık 9 yeni araç emniyetimizde hizmet verecek. Bir diğer önemli konu ve çok şikayet olarak iletilen konu ise vatandaşlara güleryüzlü davranılmadığı yönünde olduğunu, vatandaşlarımızın bir çoğu ilgi ve alakasızlıktan dolayı şikayette bulunuyor, sizlerden ricam vatandaşlarımızın dertleri ile dertlenmeniz ve ilgi alaka göstermenizdir, böylece sorunları çok daha rahat bir şekilde çözebiliriz. Birimlerin iş yükünün çok fazla olduğunu, bu durumu anlayabiliyorum fakat bizim işimiz sorun çözmek, çözüm üretmektir”dedi.

“SORUNLARI YÜZ YÜZE AŞIYORUZ”

Toplantıda söz alan Esenler Belediye Başkan Yrd. Nihat Karataş, “Muhtarlarımız ve Kurum Müdürlerimiz ile iletişim kanallarımız sürekli açık, gerek sosyal medya üzerinden gerekse yüz yüze görüşüp sorunları aşma noktasında çaba sarf ediyoruz” dedi.

EMNİYETE 60 POLİS KATILDI

Daha sonra toplantıda söz alan Esenler İlçe Emniyet Müdürü Cihat Dağdeviren, “Esenler Emniyetine 60 yeni polis katılım sağladı, mahalle Bekçilerimizin eğitimlerinde sona gelindi, onlarda emniyetimizde hizmete başladıklarında personel olarak azda olsa rahatlamış olacağız” dedi.

HABER: 1HABER


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com