Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
CHP Bayrampaşa Yeni Bir Türkiye İçin “Biz Hazırız”
06-05-2018 / 19:37
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıcdaroğlu, Muharrem İnce`yi CHP`den cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği günün akşamı CHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığının düzenlediği gece şölen havasında geçti.

CHP Bayrampaşa Yeni Bir Türkiye İçin “Biz Hazırız” 
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıcdaroğlu, Muharrem İnce’yi CHP`den cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği günün akşamı CHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığının düzenlediği gece  şölen havasında geçti.

Gecede, ilçe başkanı Emekli Albay Akademisyen Remzi Albayrak  “Bizler hep beraber omuz omuza bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız ve sözümüz söz Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.
 
CHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığının düzenlediği yemekli geceye, Milletvekilleri meclis üyeleri, Milletvekili aday adayları, STK temsilcileri ve örgüt üyeleri katıldı. Katılımcılarla ve misafirlerle tek tek ilgilenen Başkan Remzi Albayrak  ve yönetim kurulu üyeleri misafirperverlik örneği sergilediler.
 
“CHP’li olmak devrimci olmak demektir”
CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Remzi Albayrak, yaptığı çalışmalardan dolayı CHP İlçe Teşkilatını kutladı. Kadın Kollarının Ve gençlik Kollarının Yaptığı çalışmalardan bahseden Albayrak” yeni bir Türkiye için Biz Hazırız” dedi.
 
Albayrak,” Ulu önderimiz M.K. Atatürk’ün bizlere emanet ettiği ülkemizi çağdaş, uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmak, cumhuriyet değerlerini kollamak ve korumak hepimizin görevidir. Siz değerli örgüt emekçilerim, kararlı insanlar, devrim ilkelerini sonuna kadar savunmaya kararlı olduğunuzu görüyorum ve sizlerle gurur duyuyorum. CHP Türkiye’nin ve Türk halkının var olma iradesinin adıdır. CHP’li olmak demek, halkı yoksulluktan kurtarmak, ülkenin birlik beraberliğine ve yapılan haksızlıklara karşı çıkmak demektir. CHP’li olmak bana ne verecek değil ben yurduma ne vereceğim demektir. Yani CHP’li olmak devrimci olmak demektir. Devrimci ruhumuz ülkemize huzur, halkımıza umut kazandıracaktır. Sayın genel başkanımız bugün Muharrem İnce’yi CHP`den cumhurbaşkanı adayı olarak göstererek tüm CHP’lilerin ve ülke insanımızın yüreğine su serpmiştir” dedi.


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com