Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
Taran Görevden alındı, M. Vekil Aday Adayı Oldu
06-05-2018 / 19:35
24 Haziran seçimlerinin belirlenmesiyle seçime girecek partilerin kapıları aday adayları tarafında sıkça çalınmaya başladı. Kısa bir dönem önce Esenler Ak Parti ilçe başkanlığı görevinden alınan Gökhan Taran`da aday adaylık başvurusunu yaptı.

Taran Görevden alındı, M. Vekil Aday Adayı Oldu
24 Haziran seçimlerinin belirlenmesiyle seçime girecek partilerin kapıları aday adayları tarafında sıkça çalınmaya başladı. Kısa bir dönem önce Esenler Ak Parti ilçe başkanlığı görevinden alınan Gökhan Taran’da aday adaylık başvurusunu yaptı.

,Haber/ Serkan Basut

İstanbul 2. Bölgeden aday adayı olan Gökhan Taran önce hemşerileriyle bir araya gelerek istişare edip desteklerini aldıktan sonra ak parti il binasına giderek adaylık başvurusunu yaptı.
 
Taran daha sonra sosyal medya hesabında paylaşım yaparak kamuyu ile kararını paylaştı. Taran açıklamasını şu sözlerle yaptı.
“24 Haziran Milletvekili seçimleri için adaylık müracaatımı Esenler ilçesinin içinde bulunmuş olduğu İstanbul 2. Bölgeden yapmış bulunmaktayım.
Allah cc. hakkımızda hayırlısını nasip eylesin. Hakkımızdaki takdir ve sonuç ne olursa olsun kazanan Türkiye ve Ak Parti olsun.
15 yıl Esenler de davamıza hizmet ettik. Büyük Türkiye yolunda 2023 ve 2071 hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz.
Aday adayı olan tüm dava arkadaşlarımı tebrik ediyorum. 
24 Haziran seçimlerinin ülkemize, milletimize, ümmetimize ve Ak Partimize hayırlar getirmesini diliyorum.


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com