Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
Kaftancıoğlu CHP`nin İl Başkan Adayı
08-01-2018 / 19:51
Canan Kaftancıoğlu CHP İstanbul İl Başkanlığının kesin ve en ciddi adayı olduğunu yarın il başkanlığında açıklayacak.

Kaftancıoğlu CHP’nin İl Başkan Adayı

Canan Kaftancıoğlu CHP İstanbul İl Başkanlığının kesin ve en ciddi adayı olduğunu yarın il başkanlığında açıklayacak.

 
CHP`de yapılan ilçe kongrelerinin ardından PM üyesi Canan Kaftancıoğlu 13 Ocak 2018`de gerçekleşecek olan İl Kongresi için kesin aday.
 
Kaftancıoğlu’nun Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu`nun desteğini alarak adaylığı kesinleştiği bilgisine ulaştık. Kaftancıoğlu, daha önce basında, "Görevden kaçmak olmaz, böyle olması gerekiyormuş" şeklinde açıklamada bulunarak delegelere mesaj vermişti.
 
Parti içi muhalefeti içine sindiremeyen adaletsiz yönetimi ile ünlenen, yaptığı ve yaptırdığı haksızlıklarla tüm partilileri ayrıştıran Cemal Canpolat ve yönetimi genel merkezin dikkatini üstlerine çekerek sonlarını hazırladılar. Yoldaşı yoldaşa, kardeşi kardeşe düşman eden anlayışları ile CHP’yi ikiye bölen Canpolat ve yönetiminden İstanbul il yönetiminin ve CHP’lilerin kurtuluşu hazırlanıyor. Kaftancıoğlu’nun adaylaşmasıyla karanlık bir devrinin kapanacağı ve İstanbul’da aydınlık bir dönemin başlayacağının müjdecisi gizli oylama ile belirlendi.
 
Canan Kaftancıoğlu CHP İstanbul İl Başkanlığı için Yarın öğle saatlerinde il başkanlığında delegelere adaylığını açıklayacak ve Pazar günü kongreye tek aday girme durumu söz konusu olabilir. Çünkü aldığımız duyumlara göre güçlü aday görünümünde ki Canpolat’ın ipi çekildi.


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com