Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
CHP`nin Yemekli Gecesine Örgütün Tepkisi
09-04-2018 / 15:18
CHP Esenler ilçe yönetiminin ekonomik katkı yapmak için düzenlediği yemekli gecede, ilçe yöneticilerinin cep telefonuyla canlı yayın yapması partililerin tepkisine neden oldu.

CHP’nin Yemekli Gecesine Örgütün Tepkisi 
CHP Esenler ilçe yönetiminin ekonomik katkı yapmak için düzenlediği yemekli gecede, ilçe yöneticilerinin cep telefonuyla canlı yayın yapması partililerin tepkisine neden oldu.

 
CHP Esenler İlçe başkanlığının organize ettiği yemeğe katılmanın maliyeti çok yüksekti. Parası olmayan CHP’liler ise yemeğe katılamadı. İlçe örgütüne emek vererek Bayrak asanlar, stantlarda duranlar, eski kadın kolunda görev yapanlar, yani emekçiler yok sayıldı, dışlandı. İlçe yöneticilerinin cep telefonuyla canlı yayın yapması partilileri ve duyarlı vatandaşları kızdırdı. Yemeğe katılan partililer sosyal medya hesaplarından video görüntüleri ve Milletvekilleri ile çekilmiş resimleri yayınlaması, geceye parası olmadığı için katılamayan partililerin tepkisine neden oldu. CHP’nin yemekli gecesinde asgari ücretli ve yoksul insan bu durumu eleştirerek “neden halk gecesi yapmadılar, neden herkesin katılacağı gece yapmadılar, neden insan ayrımı yaptılar.”
 
Düzenlenen yemekli gece parti içinde de tartışma yarattı. Sosyal medya hesaplarından açıklama yapan ve bizlere dert yanan partililer, “ İlçe örgütümüz Milletvekillerimizin de katılacağı bir yemek düzenledi. Bu yemeğin özelliği ilçemize ekonomik katkı sağlamak için yapıtlığını söylüyorlar. Bunun için de bilet fiyatları çok yüksek belirlendi. Sebep ne olursa olsun Partimiz halkın partisidir, parası olanların değil. Bu partiye emek veren ve aynı ortamda Milletvekilleri ile yemek, yemek isteyen binlerce partilimin dışarıda kalmasını ve Milletvekillerimizin bu duruma sesiz kalmaları ise partimize yakışmadı. Bu yüzden kırgınız, kızgınız. Bizlere saygısı olmayanlar, bizleri yok sayanlar, milli ve manevi değerlerimize, bu vatan uğruna şehit düşenlere ve ailelerine biraz saygılı olabilseydiler” dediler.


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com