Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
Esenler Muhtarları Siyasi Partileri Ziyaret etti...
10-05-2018 / 13:13
Esenler Mahalle Muhtarları Siyasi Parti İlçe Başkanlıklarını ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri öncesi başarı dilediler...

Esenler  Muhtarları Siyasi Partileri Ziyaret etti...

Esenler Mahalle Muhtarları  Siyasi Parti İlçe Başkanlıklarını ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri öncesi  başarı dilediler...  
 
Erkenen alınan ve 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ile Milletvekilliği seçimlerinin hazırlıklarını sürdüren siyasi parti İlçe Başkanlıklarını Esenler mahalle muhtarları ziyaret etti.

Muhtarların ziyaretlerdeki ortak açıklaması; 
“Biz tüm siyasi partilere eşit mesafedeyiz. Hiçbir ayrım yapmadan tüm siyasi partilerimizle iyi ilişkilerimiz devam edecek Yaptığımız ziyaretlerde siyaset konuşmadık. Yapılan ziyaretler gayet samimi bir ortamda gerçekleşti. İlçe başkanlarına seçim çalışmalarında başarılar diledik ve karşılıklı sorunları anlattık. Tarafların bu ziyaretten gayet memnun olduğunu ve samimi duygularla gerçekleştiğini gördüm. Bundan sonra ziyaretlerimiz devam edecek, bazen karşılıklı kahvaltılarda ikramlarda bulunacağız ve buluşacağız. Muhtarların sorunlarının anlatılacağı ziyaret ortamları gerçekleştireceğiz...” oldu.

Esenlerin 16 mahalle muhtarının siyasi parti ilçe başkanları ve yöneticilerini ziyaret turlarında gayet samimi görüntüler verildi.


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com