Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
CHP İlçe Başkanı, Usta`yı konuşturmadı
16-04-2018 / 17:17
CHP Belediye Meclis Üyesi ve grup Başkanı İnşaat Mühendisi Mustafa Usta, Kaftancıoğlu`ndan söz isteyince bulunduğu sırada Esenler CHP İlçe Başkanı İl başkanını yok sayarak Usta`ya konuşma fırsatı vermedi.

CHP İlçe Başkanı, Usta’yı konuşturmadı

CHP Belediye Meclis Üyesi ve grup Başkanı İnşaat Mühendisi Mustafa Usta, Kaftancıoğlu’ndan söz isteyince bulunduğu sırada Esenler CHP İlçe Başkanı İl başkanını yok sayarak Usta’ya konuşma fırsatı vermedi. 

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri her hafta İstanbul’un farklı bir ilçesine ziyaretlerine devam ediyor. Kaftancıoğlu ve yönetiminin bu haftaki ziyareti de Esenler oldu.

 Kaftancıoğlu, CHP Esenler İlçe merkezinde partililerle bir araya geldi. Kaftancıoğlu, “Ben seçildiğimde de söylediğim gibi ayrıştırma yapmadan 39 ilçemizin bundan sonra ne yaptığı, ne yapacağı önemlidir. Yani ben liyakate göre değerlendirme yapacağım. Çok çalışacağız, önümüzdeki süreçte çok işimiz var. İstanbul’u saraydan alıp halka vereceğiz, sadece İstanbul’u değil cumhuriyeti kurtaracağız. Bizler örgüt olmayı başaracağız, geçmişte var olan kırgınlıkları bir kenara bırakacağız, tüm enerjimizi alanlara yansıtarak, AK Parti iktidarına son vereceğiz” dedi.

Kaftancıoğlu, daha sonra partililere söz vererek onların sorunlarını ve sorularını cevapladı. Esenler CHP Belediye Meclis Üyesi ve grup Başkanı İnşaat Mühendisi Mustafa Usta, Kaftancıoğlu’ndan söz isteyince bulunduğu sırada Esenler CHP İlçe Başkanı İl başkanını yok sayarak Usta’ya konuşma fırsatı vermedi.  Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, Belediye Meclis Üyesi Usta’ya “sana söz vermiyorum çünkü senin aklanma yazın bize ulaşmadı diyerek konuşturmadı. Mustafa Usta ise Belediye Meclis üyesiyim benden neden korkuyorsunuz, siz tanrımısınız? Benim konuşma hakkımı elimden almak hangi demokrasiyle bağdaşıyor” diyerek karşılıklı olarak tartıştılar. CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Usta’ya pazartesi günü İl’de görüşelim diyerek gergin geçen ortamı sakinleştirdi.


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com