Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
Kulak “gelin tekstilken timize hep beraber sahip çıkalım”
16-06-2017 / 15:49
Tekstilkent Yönetim Kurulu Başkan Adayı Şükrü Kulak ve ekibi düzenlediği İftar programında Tekstilkent üyelerine “gelin tekstilken timize hep beraber sahip çıkalım” dedi.

Kulak “gelin tekstilken timize hep beraber sahip çıkalım”

Şükrü Kulak ve ekibi yoğun bir iftar katılımıyla taarruza geçti!

Tekstilkent Yönetim Kurulu Başkan Adayı Şükrü Kulak ve ekibi düzenlediği İftar programında Tekstilkent üyelerine “gelin tekstilken timize hep beraber sahip çıkalım” dedi.

Tekstilkent Yönetim Kurulu Başkan Adayı Şükrü Kulak ve ekibi Giyimkentte Golden Way Hotelde Tekstilkent üyelerine iftar verdi. İftar programına Giyimkent Yönetim Kurulu başkanı Muzaffer Helvacı ve başkan yardımcısı Hasan ümit siyasi parti temsilcileri sivil toplum kuruluşları ve Tekstilkent üyeleri katıldı.

“gelin tekstilkenttimize sahip çıkalım”

Katılımın yoğun olduğu İftar programının açılış konuşmasında Tekstilkent Yönetim Kurulu Başkan Adayı Şükrü Kulak; 2013 yılından bugüne kadar olan süreci başlıklar altında birer birer sıraladı. Konuşmasının başında “,21 Haziranda yapılacak Mali genel kurula katılalım, gelin tekstilkenttimize sahip çıkalım” diyerek konuşmasına başladı.

Otopark sorunu hepimizin başına bela olacak”

Konuşmasının başında otopark sorununa değinen  Kulak” Araç plaka okuma sistemi ile bariyerli giriş sistemi oluşturularak, Tekstilkentimiz daha güvenli hale getirilecek, yani üyelerimizin güvenle24 saat giriş yapmalarına olanak sağlayacağız. 20.000 m2 ‘lik otoparklarımızı kullanabilecek şekilde dizayn ederek otopark sorununu kökten çözeceğiz. Daha sonra Yaşar Küçükçalık’a seslenerek senin amacın Tekstilkentte para kazandırmak değil, kazansan ne olur hangi üyeye bugüne kadar kaç kuruş verdin. Onun için tekstilkenttin otoparkta daha önemli meseleleri var.

Eğer 21 Haziranda yapılacak Mali genel kurula katılıp bunları ibra etmez ve seçimli genel kurul maddesini koymazsak otopark sorunu hepimizin başına bela olacak.

“mülklerini satış kararını yönetimden alıp, genel kurula vereceğiz”

Genel kurulda ilk alacağımız karar Tekstilkenttin mülklerinin satılmaması kararı alacağız diyen Kulak “biz alacağımız bu kararda tekstilkenttin mülklerini satış kararını yönetimden alıp, genel kurula vereceğiz. Bu anlamda genel kurula gelip sizin oylarına ihtiyacımız var. Bir diğer meselemizde bundan 1.5 yıl önce biz orada göreve başladık. Başlar başlamaz dış cephelerin açılması idi. Dış cepheler tekstilkette olmazsa olmaz sayın üyeler. Neden Tekstilkent bir autlet kentti olmak zorunda. Dış cepheler açılmaz ise üyeler ürününü ne değerlendirir nede kiraya değerinde verebilir.

“Aidat sorununu bir defaya mahsus gecikme faizi ve avukatlık ücretini almayacağız”

Üyelerin aidat sorunun tekstilkent için kanayan bir yara halini aldığını söyleyen Kulak “ Allah nasip ederse bu genel kurulu yaparsak bir defaya mahsusu genel kurulda karar alacağız. Aidatları gecikme faizi olmadan ve avukatlık ücreti olmadan anaparayı belli bir süre içerisinde almayı genel kurulda taahhüt ediyorum. Yeter ki 21 Haziranda genel kurul da istediğimiz gibi bu kararları alalım. Aidatını düzenli Ödeyenler ise % 5 indirim alacaklar. Biz bir aileyiz bakın burada bir aile sıcaklığı ile buradayız.15 aydır Tekstil kentte aile sıcaklığı göremiyoruz. Yukarı çıktığınızda bir tane muhatap buldunuz mu?” dedi.

 

Şükrü Kulak’ın konuşmasının ardından kürsüye gelen Av. Berat Kirazoğlu; 2013 yılından 2015 yılına kadar olan yaşanan süreci üyelere anlattı.


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com