Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
Kütahyalı`ya kınama ve suç duyurusu
21-11-2017 / 17:31
Televizyonu meczubu Rasim Ozan Kütahyalı`nın Beyaz TV`de canlı yayınlanan spor programındaki sözlerine tepkiler dinmek bilmiyor. Rumeli Balkan Federasyonu Yönetim kurul Başkanı Ayhan Bölükbaşı, yönetim kurulu adına sert bir kınama yayınladı. Bölükbaşı Savcıları göreve davet etti.

 Kütahyalı’ya kınama ve suç duyurusu
 
Televizyonu meczubu Rasim Ozan Kütahyalı’nın Beyaz TV’de canlı yayınlanan spor programındaki sözlerine tepkiler dinmek bilmiyor. Rumeli Balkan Federasyonu Yönetim kurul Başkanı Ayhan Bölükbaşı, yönetim kurulu adına sert bir kınama yayınladı. Bölükbaşı Savcıları göreve davet etti.
 
İYİ Parti kurucularından, duayen siyasetçi Rumeli Balkan Federasyonu Yönetim kurul Başkanı Ayhan Bölükbaşı,” Beyaz TV’de Boşnak kardeşlerimizin adını iğrenç bir benzetmeyle ağzına alan sözde gazeteci Kütahyalı’yı  “Nefretle!!!” kınıyoruz.  Balkanlar’ın beyaz zambakları olan, İslam’ın balkanlardaki bekçilerine, Boşnak kardeşlerimize, EVLADI FATİHA’N torunlarına yapılan bu terbiyesizlik karşısında Savcıları göreve davet ediyoruz… Kütahyalı’nın sarf ettiği bu sözler milli ve dini değerlerimize kesinlikle uymamakla birlikte kelimenin tam anlamı ile ırkçılıktır. Bu sözler küçümseyiciliğin, tahrik ediciliğin, terbiyesizliğin ürünüdür ve nefret ile hakaret içeriklidir.” diyerek kınayan açıklamada bulundu.


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com