Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Haber
Beyaz, “Baraj sorunumuz yok”
26-02-2018 / 16:26
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Ersin Beyaz Anketlere baktığımızda İYİ Parti`nin baraj sorunu yok. Anketlerde yüzde 20 oranı yakaladık.” dedi.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Ersin Beyaz, “Baraj sorunumuz yok”

 

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Ersin Beyaz Anketlere baktığımızda İYİ Parti`nin baraj sorunu yok. Anketlerde yüzde 20 oranı yakaladık.” dedi.

Gazete Esenler Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hasan Gürsoy, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Ersin Beyaz’ı makamında ziyaret etti. Güngören Merter’deki İYİ Parti İl Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarette yeni kurulan İYİ Partinin İstanbul’daki siyasi çalışmaları ve gelişmeler hakkında bilgi aldı.

Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyaret sırasında Başkan Ersin Beyaz, parti olarak yaptıkları çalışmalar ve hedeflerini anlattı.

 İl Başkanı Ersin Beyaz görüşmede, Türkiye’nin bu kötü gidişattan çıkabilmesi için İYİ Parti’nin toplumsal bir umut olduğuna vurgu yaptı. Beyaz  “İstanbul’un 36 ilçesinde kongrelerimizi tamamladık 3 ilçemizde kongrelerimizi daha yapacağız. Ardından İstanbul il kongremizi Beşiktaş Akatlar Spor kompleksin de 4 Mart 2018 tarihinde gerçekleştireceğiz. 

Kongre süreçimizin tamamlanmasından sonra, tüm ilçelerde çok daha tempolu, proaktif ve hızlı bir çalışma içinde  olacağız.” 

İstanbul’daki tüm ilçe binalarının açılışını Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener yapacak.

 İl başkanlığımızın açılışını binamızın bulunduğu yerde miting havasında gerçekleştireceğiz. Partimize ilginin gün geçtikçe arttığını ve yoğunlaştığını görüyoruz. 

Anketlere baktığımızda İYİ Parti`nin baraj sorunu yok. Anketler yüzde 20 ‘yigöstermektedir. Bu oranın üzerine çıkmak için, çalışmalarımıza daha çok ağırlık vererek, çeşitli stratejiler üretiyoruz. İstanbul İl teşkilatı olarak yaptırdığımız anketlerde İstanbul’da ciddi bir milletvekili sayımız olacağını  şimdiden görüyoruz. 

Partimizi siyaset yelpazesinin çeşitli yönlerine oturtmak isteyen kimi görüşler için de , bir açıklama yapmamız gerektiğini müşahade ediyorum.

 

Öncelikle şunu ifade etmek isterim ki, İyi Parti siyasi    yelpazede milli merkezi temsil etmektedir.  İyi Parti merkezin sağında veya solunda değildir.  İyi Parti merkezin kendisidir.  


İyi Partinin temsil ettiği milli merkez, merkezin sağında ve solundaki tüm vatanseverleri kucaklar.


İyi Parti çok farklı siyasi gelenekten gelen  insanların, aynı partinin çatısı  altında gömleklerini çıkarmadan üzerlerinde vatanseverlik ceketi ile yer  aldıkları bir partidir.

 


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com