Haftanın Anketi
Yerel Haber
Gök`ün Tayini Adapazarı Karasu`ya Çıktı
27-03-2018 / 15:45
Esenler İlçe Seçim Kurul Müdürü Yılmaz Gök`ün Adapazarı Karasu`ya Tayini Çıktı.

Gök’ün Tayini Adapazarı Karasu’ya  Çıktı

Esenler İlçe Seçim Kurul Müdürü Yılmaz Gök’ün Adapazarı Karasu’ya Tayini Çıktı.

YSK`nın yapısının değiştirilmesi ile sayıları 600 civarında olan ilçe seçim müdürünün rotasyona tabi tutuldu. 1994 Yılında Esenler ilçe olduğu günden beri seçim kurulu Müdürü olan Yılmaz Gök meslek hayatı boyunca özverili çalışmalarıyla ve seçim zamanlarındaki hatasız sonuçları ile dikkat çekti.

Esenler İlçe Seçim işleri Müdürü Yılmaz Gök`ün Karasu’ya tayini çıkması sebebiyle kendisinin onuruna yarın saat 13.30’da EKM ( Esenler Kültür Merkezi)`inde çalışma arkadaşları, daire birim amirleri ve yerel basın mensuplarıyla verilecek veda yemeğinde bir araya gelecek.
 
Yılmaz Gök, yıllarca Esenler’de adil, demokrat, insana yakışır, hakkaniyet ölçülerinde Esenler İlçe Seçim işleri Müdürü olarak görev yaptı. Ötekisi olmayan, yanlışa boyun eğmeyen, yanlış yapanları devlet üslubuyla uyaran İlçe Seçim işleri Müdürü Yılmaz Gök`ün, görev yeri değiştirildiği veya başka yere tayin edilmesi nedenleri kamuoyu tarafından Merak ediliyor?
 
Gök: Esenler’de siyaset yapan tüm ilçe başkanları, siyasiler ve Esenler halkı tarafından sevilen, sayılan ve bu şekilde tanınan bir kişilikteydi. Temiz, ahlaklı, erdemli ve ilkeli bir mazisi olan Gök geride bıraktığı dostlarına veda ederken iki tarafında duygusal anlar yaşamasına neden olacağı şimdiden belli.
 
Gök “ Esenler’de uzun yıllardır görev yaptım. Bu süre içerisinde çalıştığım bütün mesai arkadaşlarıma gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bizde gazetecilik ve gazetecilik öncesi tanıdığımız arkadaşımız, çok sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz dostumuz, Müdürümüz Yılmaz Gök`ün, bu zamansız ayrılığının derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Müdürümüzün gittiği ilçemizdeki yaşamında başarılarına başarı katmasını dileriz.

Gök’den boşalan müdürlük kadrosuna İstanbul Sultanbayli İlçe Seçim Kurulu Müdürü Tülay Yılmaz’ın tayin edildiği öğrenildi.


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com