Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Yerel Yönetimler
CHP`li Okumuş En Büyük Türk Anasına Sahip Çıktı
15-03-2018 / 17:31
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi 2018 yılı 13 Mart Salı günü Meclis toplantısında CHP Üyesi Ayşegül Okumuş Görgü, Samatya Sahil Yolu Kenedy Caddesi yan yolda bulunan Mustafa Kemal`in Annesi Zübeyde Hanım`ın büstünün bakımsız ve korumasız olduğunu söyledi.

CHP’li Okumuş En Büyük Türk Anasına Sahip Çıktı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi 2018 yılı 13 Mart Salı günü Meclis toplantısında CHP Üyesi Ayşegül Okumuş Görgü, Samatya Sahil Yolu Kenedy Caddesi yan yolda bulunan Mustafa Kemal’in Annesi Zübeyde Hanım’ın büstünün bakımsız ve korumasız olduğunu söyledi.  Okumuş Görgü, Zübeyde Hanım’ım Büstünün çağdaş bir ülkeye yakışmayan bir durumda olduğunu dile getirdi Okumuş, İBB Meclisine yazılı soru önergesi verdi.
 
İstanbul Büyükşehir Belediye meclis Üyesi Ayşegül Okumuş Görgü`nün verdiği önerge…
Samatya Sahil Yolu Kenedy Caddesi yan yolda bulunan Mustafa Kemal’in Annesi Zübeyde Hanım’ım büstünün çevresi ne yazık ki yakışmayan bir durumdadır.
 
Büstün çevresinde mangal yakılmakta, çevre kirletilmekte, çöpler ortalıkta bırakılmaktadır.
Zübeyde Hanım’ın büstünün koruma altına alınarak, çiçeklerle ve diğer çevre düzenlemeleriyle güzelleştirilmesini talep eder, önergemizin Başkanlık makamına havale edilmesini arz ederiz.


 

 


Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com