Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Şenol Özyurt
Şenol Özyurt Kimdir?
Email: terzioglu61@hotmail.com.tr

1970 İstanbul doğumlu aslen trabzonlu Evli 4 çoçuk babası ilk orta eğitmini yaşadığı Gaziosmanpaşada okuduktan sonra 1988 yılında Vefa Poyraz Lisesi bitirdi. İstanbulda birçok sivil toplum kuruluşlarında görev yaptı.

 Şenol Özyurt Kimdir?

1970 İstanbul doğumlu aslen trabzonlu Evli 4 çoçuk babası ilk  orta eğitmini yaşadığı Gaziosmanpaşada okuduktan sonra 1988 yılında Vefa Poyraz Lisesi bitirdi. İstanbulda birçok sivil toplum kuruluşlarında görev yaptı.

Bunlardan  Gaziosmanpaşa Trabzonlular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, İstanbul Trabzon Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Turgut Özal Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Denetim Kurulu Üyeliklerinde bulundu. Bir süre özel firmalarda çalıştıktan sonra kendi işini kurarak (1997 -2018 Terzioğlu Otomotiv Turizm Nakliyat ve İnşaat Sanayi ve Dış Tic.Ltd.Şti.) Otomotiv Alım Satım Danışmalık, Emlak Danışmalık,İnşaat  Gayrimenkul Danışmanlık, Otomotiv Yol Yardım Kurtarıcı Hizmetleri yanı sıra sosyal medya üzerinden araştırma gazetecilik yapmaktadır. Esenlerde bulunnan Tekstilkent Kooperetif hakkında sayısız makaleleri bulunmaktadır. Kooperetifler ile ilgili mevzuatı çok bilmekte olup bundan sonra araştırma gazeteciliğini Gazete Esenlerde köşe yazarlığı olarak devam edecektir.

 

E-mail : terzioglu61@hotmail.com.tr

08.02.2018

Bu Yazı 395 Kez Okunmuş

Yorumlar Toplam Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com