Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Şenol Özyurt
TEKSTİLKENT `te TUZ `da KOKTU !..
Email: terzioglu61@hotmail.com.tr

Tekstilkent kooperatif ortakları bu hafta sizlere tekstilkent olağan üstü seçimli kongresin`de farkına vardım..! maalesef Tuz da Koktu.! Tekstilkent`in en büyük facia ,emniyet,Yargı ve siyaseti iş adamaları vasıtasıyla alet edilmesidir.

TEKSTİLKENT `te TUZ `da KOKTU !

Tekstilkent kooperatif ortakları bu hafta sizlere tekstilkent olağan üstü seçimli kongresin`de farkına vardım..! maalesef Tuz da Koktu.! Tekstilkent`in en büyük facia ,emniyet,Yargı ve siyaseti iş adamaları vasıtasıyla alet edilmesidir. Çünkü o zaman Tuz da Kokar !..Her şey kokarsa tuzlarsın !.. Ama ya Tuz da Kokarsa ? HAKİM SAVCI ARAYIŞI !.. Tekstilkent`te geçmişten günümüze işlenmiş suçlar sabit,suçluluğu ortada olan ve yargılanan kooperatif ortaklarının sanıkları ile ilgili uygun hakim savcı arayışı yapıldı yorumlarına yer verilmemesi gerekiyor. maalesef ortaklar arasında Tuzun’da Koktuğu gibi bir anlayışa neden olmaktadır.

İSTEDİĞİNİZ KADAR İSPAT EDEMEZSİNİZ DEYİN !.. Medeni dünyanın ulaştığı en yüksek seviyedir hukuk devleti,istediğiniz kadar `` İspat Edemezsiniz `` deyin kamu ve vicdanı bunu nasıl kabul edecek,tekstilkent`le ilgili savcılık,mahkeme kararlarının irtibatlı olmadığını ? Çok yazık sahi Tekstilkent`te ortalığı kim bu kadar gerdi ? PSİKOLOJİK BASKI ALTINA ALARAK YÖNETEMEZSİNİZ... Aman dikkat edin,Ava giderken avlanmayın,Hak etmediğiniz bir kazançla vurgun yapmaya kalkmayın , görev yapıyorum diye dolandırılmayın !.. Yani böylece Tekstilkent`te 1163 Kooperatifler kanununa göre genel kurulda seçilince görevimi yapıyorum,bu göreve siz bizi getirdiniz şeklinde söylemler tekestilkent ortakları kötülüğe karşı uyarırken,Hakkaniyet sahibi, bireyler olmaya özendiriyorlar,Lakin görev süresi boyunca uygulama yapmadan genel kurullar` da ortakları psikolojik baskı altına alarak hesap vermeden yönetmek istemektedirler.

TEKSTİLKENT`İN DÜŞÜRÜLDÜĞÜ DURUMA BAKARMISINIZ..!

Tekstilkent kooperatif`in avukatı ve hukuk müşaviri olarak görev yapan personel ve avukatların mahkeme masraflarının karşılanması amacıyla Tekstilkent muhasebesinden çeşitli tarihlerde almış olduğu avanslar karşılığında yada avans almaksızın geçmiş yıllardan günümüze kadar tekstilkent’le ilgisi bulunmayan konularda mahkeme vezneleri tarafından usule uygun olarak bilirkişi ücreti,keşif ücreti vb. Tekstilkent kooperatifi posta çeki hesabı yerine kendilerine Ait posta çeki hesabını kullanmaları ne kadar ahlaka sığar bilemiyorum.Bu Konu Sayıştay Tarafından Denetlenerek İddiaların Ortaya Çıkartılması Öngörülmektedir.

MAL VARLIKLARI ÜZERİNE HIRS BÜRÜYENLER.

Tekstilkent`in kaderi veya geleceği ile bu kadar pervazsızca oynayanlar acaba ne yaptıklarının farkındalar mı ? Geçmişten günümüze mutlak mal varlıkları üzerine hırs bürüyenler nelere yol açtıklarını bilmek için tarih uzmanı olmak gerekmiyor.Bir kooperatifin mal varlıkları üzerine oynanan oyunları bozmak için ortaklar tarafından SAYIŞTAY denetimine tabi tutulmasını sağlamak yeterli olacaktır.

12.05.2018

Bu Yazı 334 Kez Okunmuş

Yorumlar Toplam Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com