Haftanın Anketi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Şenol Özyurt
YA DÜZELT, YA YÖNET, YA DA GİT!
Email: terzioglu61@hotmail.com.tr

Tekstilkent Kooperatif ortakları bu hafta sizlere Tekstilkent Yönetim Kurulu Başkanlığına usule aykırıda seçilmiş olsa` da başkanlığı ticaret odasında tescil edildiğinden dolayı resmi yönetim kurulu başkanı olarak 02.04.2018 tarihinde tekrar başlamış, kendine muhalif ortaklar hakkında 11 Nisan 2018 tarihinde 100`e yakın ortak hakkında T.C Bakırköy Asliye Ticaret Mahkemelerine dava açması hakkında olacaktır

YA DÜZELT, YA YÖNET, YA DA GİT!

BASKILARA BOYUN EĞMEYECEĞİZ! Tekstilkent Kooperatif ortakları bu hafta sizlere Tekstilkent Yönetim Kurulu Başkanlığına usule aykırıda seçilmiş olsa` da başkanlığı ticaret odasında tescil edildiğinden dolayı resmi yönetim kurulu başkanı olarak 02.04.2018 tarihinde tekrar başlamış, kendine muhalif ortaklar hakkında 11 Nisan 2018 tarihinde 100’e yakın ortak hakkında T.C Bakırköy Asliye Ticaret Mahkemelerine dava açması hakkında olacaktır.

YÖNETİME TEPKİSİZ KALMA!

Tekstilkent`te yönetime muhalif kim olursa olsun kişi kurum ayrıştırması yapmadan zerre kadar bir yasal boşluk açıklık bulunması halinde ortaklar hakkında dava açılmasına tepki göstermek gerekmektedir. zenginlerin sözleri ile kalpleri asla bir uyum içinde karşılıklı olmazlar ve dil başka söyler , kalp başka genel kurulda mikrofondan gül dağıtan yönetim nasıl olurda genel kurul sonrasında 100 `e yakın ortağı hakkında ticaret mahkemesine dava açabiliyor.

AVUKATIN ÖNEMİ ! GENEL KURULA GELMEDİĞİNİZ`DEN VEBALİ SİZİN!

Tekstilkent yatırımcısını sürekli küstüren ve hayal kırıklığına uğratan yer olmaktan bir adım ileri gitmemesi hep yönetim hataları ve demokrasi ile bağlı bulunduğu 1163 kooperatifler kanun askıya alan yönetim kurulu başkanlarının kişisel hırs kurban edilmesinden başka hiç bir şey değildir. Başkanlarına ait özel şirketleri kar üstüne kar rekorları kırarken neden iki yıldır yönettikleri kooperatifte 40.000.000,00 tl bütçesiz bir harcamaların hesabını vermiyorlar biliyormusunuz. Kooperatiflerin en yetkili organı olağan genel kurulu katılmadığınızdan bunların VEBALİ SİZİN!

ORTAKLARI SUSTURAMAYACAKSINIZ!

Tekstilkent Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçildiği gün den günümüze kadar ortaklardan ve bir genel kurul kararı olmaksızın EMPARK OTOPARK projesi meta zoru faaliyete geçirildi,

VODAFONE BAZ İSTASYONLARI

Mahkeme kararı ile kaldırıldı usulsüz yeni bir sözleşme ile buna TURKCEL Eklenerek sözleşme yapılması, iki yıldır bütçe yapma yetkisi olmayan yönetimin faiş maaşlarla genel müdür ve müdürler çalıştırması ile site aidat topla yetkisi olmamasına rağmen özel avukatına haksız zenginleştirme ile para kazandırmak uğruna ortaklarının icraya verilmesi, yetkisiz iktisadi işletme kurmasından anlaşılan hesap vermeyen, ama hesap

SORAN MAHKEME TİYATROSU İLE İCRA DAVA VURGUNU!

Tekstilkent Yönetim Kurulu Başkanı genel kurulda almadıkları yetki ile USULSÜZ HUZUR HAKKI aldıkları bakanlık denetimi tarafından rapor edilmesine rağmen genel kurulda yüzleri bile kızarmadan gözümüze baka baka genel kurulda yalan söyleyerek ortaklarına şirin gözükmek istemesi timsah gözyaşlarından başka bir şey olmadığını anlaşılmış bulunmakta olup kooperatif ortakları böyle kandırılıyor.

YA DÜZELT, YA YÖNET, YA DA GİT!

Tekstilkent Kooperatifi hakkında lehte ve aleyhine sadece bir Bakırköy adliyesinde 180 yakın dava bulunmaktadır. İstanbul Çağlayan adliyesi ve kooperatif yönetim ile denetim kurulu üyeleri hakkında açılan davalar hariçtir.

GENEL KURULDA VİCDANLARDA AKLAN’MADILAR!

Tekstilkent ortaklarının tek göremediği bir üst akıl tarafından sistematik olarak ortak alan ortak mülk gelirlerinin bir sistem ile ortaklara pay edilmesi engellemektedir. hal böyle olunca ortak mülkler olan 242 hali hazır durumu bitmiş dükkanların ve tekstilkent metro durak çıkışında 22.750 m2 arsa üst akıl tarafından imar planlarında yapılan bir çalışma ile ortak olan insanların elinde öyle bir alınacak ki! Bunu hiç bir güç engelleyemecek sadece baka kalacaksınız. 3.136 kooperatif ortağının % 7`si yönetimle davalık neden!

05.06.2018

Bu Yazı 402 Kez Okunmuş

Yorumlar Toplam Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Mustafa Kemal ATATÜRK
GAZETE 1. SAYFALARI
Lütfen Menüden Gazete Seçiniz
HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMASINI İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN 0212 569 62 62 0 535 734 89 88 Email:gazeteesenler@gmail.com