Ak Partili Esenler Bel. Bşk. M. Tevfik Göksu Meydanı görmezden geldi!

Esenler Dörtyol Cumhuriyet Meydanı ve Atışalan caddesinde halka açık alanlarda kullanılmış maske ve eldivenler mikrop saçıyor.

01:06:02 | 2020-03-28

Haber: Hasan Gürsoy

Bu ne dikkatsizlik, her taraf kullanılmış maske ve eldivenler var…

Esenlere Yakışmadı.

Esenler Dörtyol Cumhuriyet Meydanı ve Atışalan caddesinde halka açık alanlarda kullanılmış maske ve eldivenler doğru bir şekilde bertaraf edilmeden ortalığa atılması korana virüsü yayılmasına neden oluyor.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüse karşı önemler almak çok önemli bu anlamda sağlığı hiçe sayan Esenlerli vatandaşlar kullandıkları Maske ve eldivenleri Dörtyol Cumhuriyet Meydanı ve Atışalan caddesine yerlere attıklarını gözlemledik. Sağlıkçıların kullanılan maskelerin doğru bir şekilde bertaraf edilmezse, virüsün daha da yayılmasına neden olacağına dikkat çekiyorlar. Atışalan Caddesinde birçok yerde gördüğümüz bu maske ve eldivenleri yanındaki çöp sepetine atmadığını insan sağlığı yok sayacak kadar dikkatsiz olan vatandaşlar virüsün daha da yayılmasına neden olacaklar.

Bu konuda Esenler Belediyesi’nin ciddi önlem alıp uyarıda bulunması gerekir. Esenler Dörtyol Cumhuriyet Meydanı ve Atışalan caddesinde gözlerimiz temizlik görevlilerini aradı ama bulamadı. Kullanılan ve elden çıkarılan maske ve eldivenlerin hiçbir surette yüzeyine el değmeden, çöpe atılmalıdır.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>