Ali Cengiz Erol “Türkiye iyi yönetilmiyor. Türkiye savruluyor ve felakete gidiyor”

CHP Maltepe İlçe Başkanlığının “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem” gündemli İlçe Örgüt Toplantısında İlçe Başkanı Ali Cengiz Erol “Türkiye iyi yönetilmiyor. Türkiye savruluyor ve felakete gidiyor” dedi.

02:16:39 | 2022-04-19

Haber: Elmas AYDOĞAN

CHP Maltepe İlçe Başkanlığının “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem” gündemli İlçe örgüt toplantısı pazar günü Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi toplantı salonunda gerçekleşti.

CHP Maltepe İlçe Başkanlığının  örgüt toplantısına CHP İstanbul Milletvekili Av. İbrahim Kabaoğlu,CHP İstanbul Milletvekili M.Akif Hamzaçebi ,CHP İstanbul Milletvekili Av.Mahmut Tanal, CHP PM Üyesi Müslim Sarı,

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Eser Şenay, CHP Maltepe İlçe Başkanı Ali Cengiz Erol, Maltepe Belediye Başkan Yrd. Savaş Eroğlu, CHP Maltepe İlçe Gençlik Kolları Başkanı Deniz Karagöz, CHP Maltepe Kadın Kolları Başkanı Av.Songül Ayybirdi, CHP Maltepe İlçe Örgüt Üyeleri, CHP Maltepe Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları  ve partililer katıldı.

Divan Başkanlığını CHP Maltepe İlçe Başkanı Ali Cengiz Erol, Divan Üyeliklerini ise CHP Maltepe İlçe Sekreteri  Neşe Çapar, Maltepe ilçe Saymanı Cem Kalender, CHP Maltepe İlçe Bilişimden Sorumlu  İlçe Başkan Yar. Cansu Eren’inin yaptı. Maltepe CHP İlçe Örgüt Toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından konuşmalara geçildi.

“Bundan sonra düne değil yarına bakmalıyız. Halkımız tüm bu gelişmelerden mutsuz ve huzursuz”

CHP Maltepe İlçe Başkanı Ali Cengiz Erol açılış konuşmasında iktidarı sert bir şekilde eleştirerek  Türkiye iyi yönetilmiyor. Türkiye savruluyor ve felakete gidiyor ifade ettikten sonra Erol “önemli olan bugün Türkiye’nin geldiği durum. Ekonomik sosyal şartların inanın hepimizi zorluyor.Türkiye savruluyor ve felakete gidiyor. Hepimiz ne kadar zorluklar çektiğimizi, insanların yoksullukla mücadele ettiğini, hatta açlıkla mücadele ettiği bir dönemde bizlerde bu iktidardan nasıl kurtuluruz onun mücadelesini veriyoruz. Çalışmalarımıza sokakta alanda hallerde balık halinde sebze halinde, fırınlarda ciddi çalışmalarımız sürüyor. Mahalleler de çalışmalar yapıyoruz. Bakın ben seçilmeden bile önce halkın arasındaydım. Her gün iki üç mahallede toplantılar yaptım. Bundan sonra düne değil yarına bakmalıyız. Halkımız tüm bu gelişmelerden mutsuz ve huzursuz. Yarınlarından umutsuz bir halde yaşıyorlar. Bizlerde umudu örgütleyerek, umutsuzluğa karşı umudun mücadelesini hep birlikte vermeliyiz.” dedi

“Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem” gündemli ilçe örgüt toplantısına  katılanlar sırasıyla söz alarak düşünce ve görüşlerini ilçe yönetimi ve katılımcılarla paylaşımda buldular.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Maltepe CHP Maltepe Ali Cengiz Erol

Tümü