Ali Pulcu “Gelecek Partisi… Çok Renkli, Çoğulcu ve Özgürlükçü”

Gelecek Partisi Mehmet kurucular kurulu üyesi Ali Pulcu “Çok Renkli Masayı İdare Edemezsek, Türkiye'yi Hiç İdare Edemeyiz. Özgürlükçü çoğulcu demokrat bir partiyiz”

00:45:44 | 2021-12-06

25 ve 26. Dönem Milletvekili, Mehmet Ali Pulcu ve kurucular kurulu üyesi, Murat Özden’in katıldığı Gelecek Partisi Esenler ilçe başkanlığında gerçekleşen yerel basın ile kahvaltılı toplantı dost meclisi kıvamında, samimi bir ortamda geçti.

Hiçbir konu ve soru kısıtlaması olmadan, her tür soru karşısında samimi ve içten cevaplar, katılan basın mensuplarını oldukça memnun etti.

Gelecek Partisi’nin kurulmaması için çeşitli baskılara maruz kaldıklarını vurgulayan M.Ali Pulcu,” iç işleri bakanlığına verdiğimiz kurucular kurulu listesi ertesi gün basına servis edildi, üzerimize baskı kurulmak istendi, evlerimiz kurşunlandı, insanlar sokak ortasında dövüldü” dedi.

Gelecek Partisi’nin çoğulcu-özgürlükçü, çok renkli bir anlayışı olduğu belirtilen toplantıda Kürt sorunu, millet ittifakı ve altılı görüşmeler, 152 kişilik kurucular kurumundaki çok renklilik, Cumhurbaşkanlığı sistemi gibi konularda basına açıklamalarda bulunarak, partinin gelecek vizyonu anlatıldı.

Kurucular kurulu üyesi Murat Özden, akşamki programında da Gelecek Partisi Esenler ilçe başkanı Mustafa Kaplan ile esnaf ziyaretlerinde bulunarak, yöre dernekleri faaliyetlerine katıldılar.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Gelecek Partisi Esenler Ali Pulcu Mustafa Kaplan

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>