Av. NİLGÜN ÖKTEM YÖNETİM İKTİDARSIZLIĞI!

Tekstilkent Kooperatifi Yaşar Küçükçalık’ın 22 yıllık özel avukatı olan Nilgün Öktem’e icra kurulu üyeleri üzerinde daha fazla bir yetkiyle donatılarak seçilmiş asil yönetim kurulu üyelerini yok sayıyor. Seçilmiş asil yönetim kurulu üyelerini yetkileri adeta by pass edilmek sureti ile kooperatiflerin üzerinde tek başına tasarruf ettiği gözlenmekle beraber sağlanan maddi kaynak harcamaları aldı başını gidiyor.

22:02:03 | 2020-03-08
Şenol Özyurt
Şenol Özyurt      terzioglu61@hotmail.com.tr

ÖZEL AVUKAT NİLGÜN ÖKTEM’İN MARİFETİ!

Tekstilkent Kooperatifine ait resmi hesapları üzerinden Yaşar Küçükçalık’ın 22 yıldır özel avukatlığını da yapan aynı zamanda hukuken mümkün olmamasına rağmen hukuka aykırı olarak Tekstilkent Kooperatifi Avukatı Nilgün ÖKTEM’e Genel Kurul Kararı olmaksızın hukuksuz olarak ard arda yapılan maddi ödemeler açısın dan özel temsil sözleşme veya protokolle dayanılarak hukuk danışmalık hizmeti bedelleri, adli kurumalara ortaklara adına açılacak dava dosya masrafları, bilirkişi masrafları, ilamsız takipte ödeme masrafları adı altında yapılan hukuksuz ödemelerle kasadan yüklü miktarda kaynak aktarıldığı faaliyet raporları ve gelir gider hesaplarında sabittir..

AV. NİLGÜN ÖKTEM TAHSİL ETTİĞİN PARALAR HANGİ HESAPTA!

Tekstilkent’te Yaşar Küçükçalık’ın Özel Avukatı üzerinden adliye dava dosyaları için yatırılan binlerce lira dava harç bedelleri, bilirkişi bedelleri, ilamsız takipte ödeme emri harç ödemeleri için kooperatiften kasasından ödenen ve adliyelerde sonuçlanan davalarda dava bedelleri, faizleri ile ilamsız takipte ödeme emrine karşı yapılan itirazlardan tahsil edilen % 20 inkâr tazminatlarının geçen zaman zarfında kooperatifin ve Yaşar Küçükçalık’ın ÖZEL Av. NİLGÜN ÖKTEM tarafından Kooperatif Banka hesaplarına yatırmamış olması yönetim kurulunu paramparça etti ve günümüze kadar istifaların ardı arkası kesilmedi.

AV.NİLGÜN ÖKTEM YÖNETİME NEDEN HESAP VERMİYOR!

Tekstilkent Kooperatifi ortak gayrimenkul kira gelirleri, Empark Otopark gelirleri, su sayaçları yansıtma gelirleri, ortak alan işgaliye gelirleri, baz istasyonları gelirleri ve ortaklardan toplanan site işletme aidatı gelirleri üzerinde öğle sıkı bir baskı var ki bu durum engellenemiyor. Gelinen noktada Yaşar Küçükçalık’ın Özel Avukatı Kooperatifin ait hem hukuksal hem de muhasebeci gibi gelir ve gider hesapları üzerinden hiçbir kimseye hesap vermeyecek şekilde hareket etmesi manidardır. Öyle ki bir yapı kurmuş gibi gözüküyor ve bulunduğu iktidar koltuğunu kaptırmadan devam ettirmeye çalışmaktadır.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>