Bekçi Furkan Yüksel, Bayrampaşa’da başına silahı ile ateş ederek intihar etti

Esenler ilçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli olduğu öğrenilen Bekçi Furkan Yüksel, İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde, ormanlık bir alanda henüz bilinmeyen bir nedenle girdiği bunalımla, başına silahı ile ateş ederek intihar etti

01:19:13 | 2021-10-07

Bekçi Furkan Yüksel, İstanbul Bayrampaşa’da başına silahı ile ateş ederek intihar etti. Olay, İstanbul Bayrampaşa’ya bağlı Kocatepe Mahallesi’nde saat 07.30 sıralarında meydana geldi.

Esenler ilçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli olduğu öğrenilen Furkan Yüksel isimli bekçi Paşa Caddesi üzerinde bulunan ağaçlık alanda henüz bilinmeyen bir nedenle silahla başına ateş ederek intihar girişiminde bulundu.

Yoldan geçenler durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri başından ağır yaralanan Furkan Yüksel’ye ilk müdahaleyi yaparak Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Ağır yaralı olarak kaldırılan Furkan Yüksel hastanede yaşamını yitirdi.

Olay yeri inceleme polisi çalışma yaparken, F. Y.’nin intihar girişiminde bulunduğu silahı incelemek üzere el konuldu. Kaynak .olumhaberi.com

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü