Bülent Tufan CHP Maltepe İlçe Başkanlığı'na Aday oldu.

14 Kasım Pazar günü yapılacak olan CHP Maltepe kongresinde İlçe Başkanlığına aday olduğunu ilçe merkezinde düzenlediği toplantıda Bülent Tufan “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilmek ilmek ördüğü iktidara giden yolda bizde varız. Bizde bunun temsilcisiyiz bizde buraya talibiz” dedi.

23:30:35 | 2021-11-07

Haber Elmas Aydoğan

Maltepe Belediyesi Eski Belediye Meclis Üyesi Bülent Tufan, 14 Kasım'da ilçe başkanlığı için kongresi gerçekleşecek olan Maltepe İlçe Başkanlığına aday olduğunu ilçe merkezinde partililerin geniş katılımı ile birlikte açıkladı.

İlçe Başkan Adayı Bülent Tufan’ın adaylığını açıkladığı toplantıya CHP Maltepe İlçe Başkan Rıza Yiğit, İlçe yöneticileri Belediye meclis üyeleri Mahalle temsilcileri ve ilçe kongre delegeleri ile partililer yoğun ilgi gösterdiler.  

Açıklamasında Tufan “Mustafa Kemal’in çocukları ile bu ülkeyi yeniden bunların elinden alacak ve düzeni ve Cumhuriyeti yeniden ulusal bağımsızlığı yeniden içte ve dışta barışın bütün kardeşlik hukuku içinde yaşayan bir toplum inşa edecek yine bu toplumdur yine bu anlayıştır Cumhuriyet Halk Partisidir.

“bütün toplumun kesimlerini mutlu etmek için çapa sarf eden bir partinin neferleriyiz”

Kavgamız ülkeye dayatılan anlayıştadır. Kavgamız emek düşmanları ile vardır. En yüce değer emek diyen merkezine insanı alan mutlu bir azınlığın değil hiçbir ayrım yapmaksızın, bütün toplumun kesimlerini mutlu etmek için çapa sarf eden bir partinin neferleriyiz ve bu partinin mücadelesi ile bu partinin kuracağı kadrolarla Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilmek ilmek ördüğü iktidara giden yolda bizde varız. Bizde bunun temsilcisiyiz bizde buraya talibiz.

“Her zaman Özgür iradesi ile kendi yapısıyla kendi kararlarıyla başkanlarını seçti.”

CHP Maltepe örgütüne güvenin tam olduğunu ifade eden Tufan “Çok dinamik örgüt yapısına sahip Maltepe ile gurur duyduk. Hiçbir zaman hiçbir vesayetin altına girmedi. Her zaman Özgür iradesi ile kendi yapısıyla kendi kararlarıyla başkanlarını seçti. Bundan sonraki süreçte de aynı irade ile aynı azimle aynı kararlılıkla bu işi başaracağından hiç kuşkum yoktur. Onun için karşınızdayım.

“Maltepe 2009 bu örgütün mücadelesi ile bu örgütün neferlerinin vermiş olduğu mücadele ile Maltepe’yi kazandık”

CHP Maltepe  örgütünün iktidar yolunda mücadelesini yükselmesi gerektiğini söyleyen Tufan “CHP 1946 senesinden bugüne çok kısa dönem koalisyon dönemleri dışında iktidarda olmamasına rağmen bu ülkenin yarattığı değerlerden bu partiye gönül veren insanlarımızın hiç biri faydalanmasına rağmen 70 yılı aşkın süredir belki de dünyada tarihi olmayan bu insanlar bu örgütün emekçileri bu partisine ve Mustafa Kemal’in değerlerine sahip çıkmaya devam ettiler. Bizim amacımızda bu değerleri yükseltmek. Bu değerleri yükselterek iktidarla taçlandırmak. Maltepe 2009 bu örgütün mücadelesi ile bu örgütün neferlerinin vermiş olduğu mücadele ile Maltepe’yi kazandık.

Bülent Tufan Kimdir

 

 

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Kartal Pendik Maltepe Esenler CHP Kongre

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>