Cemevi Başkanı Hıdır Balo Göksu’ya çok sert yazdı!

Esenler Ana Fatma Cemevi Dernek Başkanı Hıdır Balo Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu’ya çok sert konuştu Balo “biz yarına bırakırız ama yanına bırakmayız bunu da not et senin vereceğin, Cemevi yeri de altından olsa kabul etmeyeceğiz” dedi.

02:20:31 | 2020-06-26

Haber Merkezi

Balo her fırsat kamuoyuna yaptığı açıklamalarda Başkan Göksu’nun göreve geldiği 2009 yılından buyana Cemevi yapma sözünü hatırlatıyordu. Esenlerde yaşayan Alevi vatandaşların seçim öncesi verilen sözün yerine getirilmediğini ima ederek sosyal medya hesabından Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu’yu sert bir şekilde eleştirerek tepkisini dile getirdi.

Esenler Ana Fatma Cemevi Dernek Başkanı Hıdır Balo’nun sosyal medya hesabından paylaşımı şöyle; Esenler belediye başkanı cemevlerine gelince yer yok ama durmadan millet bahçesi çocuk karakolu açıyor, secim öncesi kandırdığın alevi kurumların ve alevi halkını hesabını, biz yarına bırakırız ama yanına bırakmayız bunu da not et senin vereceğin, Cemevi yeri de altından olsa kabul etmeyeceğiz halkın cem evini kuracağız beton cem evlerine ihtiyacımız yok.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>