Çetinkaya Beni Azarlayarak Telefonu Suratıma Kapattı

14:39:47 | 2018-12-01
-- Adversting 5 --

Sanal alemde kurulan şikayetim var isimli İnternet sayfasında Esenler Belediyesine yönelik bir çok şikayetlerde yer almakta. Bu şikayetler arasında en dikkat çeken ise bir bayanın Ömer Çetinkaya ile gerçekleşen telefon diyalog oldu.

Esenler belediyesine şikayetler gelmeye devam ediyor. Esenler sakinleri hemen her gün gerek belediyeyi arayarak gerekse internet sayfaları üzerinde şikayetlerini sıklıkla dile getiriyorlar. Bir çok vatandaş ise yapılan şikayetlerin dikkate alınmamasından aciz. Şikayetvar.com ‘a düşen Esenler Belediyesi şikayet haberlerinin içerisinde en dikkat çeken ise Özden isimli bir bayanın Belediye başkan yardımcısı Ömer Çetinkaya ile yazdığı mesaj oldu.

Özden isimli bayanın Belediye Başkan yardımcısı Çetinkaya ile yaşadığı diyalogu olduğu gibi yayınlıyoruz.

Esenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer  Çetinkaya beni Azarlayarak Telefonu Suratıma Kapattı

Özden “Esenler Belediyesi başkan yardımcısı Ömer Çetinkaya beyefendiden şikayetçiyim, bugün kapımın önüne gelen 2 zabıta memurundan birisiyle yaşadığım problem sebebiyle Esenler Belediyesi’ni arayıp özel kalemden aktarılarak bir bağlantı gerçekleştirdim.

Ömer bey telefona bağlanıp ‘Alo’ dediğinde karakolda polis memuruna cevap vermek için,

‘bir saniye’ diyerek beklettim.

Fakat kendisi bu duruma çok sinirlendi.

ve;  ‘Sen hem benimle konuşmak istiyorsun hem de bekletiyorsun’ diyerek bağırıp çağırdı.

Ardından ‘Beni nasıl azarlıyorsunuz? Şu an da kiminle görüşüyorum ?’der demez telefonu yüzüme kapattı.

Sonradan tekrar arayarak bu kişinin Esenler belediyesi zabıtadan sorumlu başkan yardımcısı Ö***Ç*** olduğunu öğrendim.

Yarın sabah ilk işim savcılıkta hakkında suç duyurusunda bulunacağım.  Az evvel CİMER’den de şikayetimi belirttim.

TV haber görevlilerinden de ricada bulunarak özellikle Reis-i cumhur görsün diye istekte bulundum, yanlış anlaşılmasın koyu bir Ak Partili ve ilk Oruç Reis mahalle teşkilatını kuran üç bayandan biriyim bunu özellikle belirtirim ancak; kim olursam olayım ne olursam olayım hiçbir belediye başkan yardımcısı vatandaşı azarlayarak telefonu yüzüne kapatamaz.

Oturduğu makam koltuğundan güç alarak bu şekilde davranış sergiliyor fakat ismini sorduğumda telefonu kapatıyor bu da çok enteresan. Şunu çok iyi bilin Sayın Ö**Ç** o koltuğa oturmanızı sağlayan kişiler halk yani bugün yüzüne telefonu kapattığınız vatandaştır.

Eminim sizi bu koltuğa oturtan halk verdiği oyları sandığa gitmeyerek oy kullanmadığında o koltuktan sizi kaldırmış olur. O koltuk yetkisi telefonda vatandaşınızı 10 ya da 20 saniye beklemeyecek ve azarlayacak hakkı vermiyor. Özellikle bilmenizi isterim sizi hem T.C. adliyelerinde hem de Reis-i cumhur sayın reisimize kadar bildirerek şikayet edeceğim ve siz bir daha elinizdeki gücü ve yetkiyi kötüye kullanarak asla hiçbir vatandaşınıza kötü muamelede bulunamayacaksınız.  İlgili birimlerinde bu şikayetle ilgilenmelerini arz ederim”.

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>