CHP Esenler'den alternatif 29 Ekim kutlaması

CHP Esenler İlçe Başkanlığı tarafından, alternatif çelenk sunma töreni düzenlendi.

01:41:51 | 2019-10-30

CHP Esenler İlçe Başkanlının organize ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Programı Dörtyol Cumhuriyet Meydanı'ndaki Demokrat parti, İyi Parti Anadolu Canlar Cemevi,Pirsultan Abdal Esenler Şubesi, Ana Fatma Cemevi ve STK. Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasıyla başladı. Birçok dernek ve çok sayıda vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği kutlamalara büyük küçük demeden her kesimden Cumhuriyet sevdalısı katıldı.

Atatürk Anıtı'na çelenk sunma programında Demokrat parti, İyi Parti Anadolu ve CHP Esenler ilçe başkanları günün anlam ve önemine dair birer konuşma yaptılar.

 Esenler CHP İlçe Başkanı Bülent Ütebay yaptığı konuşmasında" Çok kıymetli Cumhuriyet Sevdalıları, demokrasi sevdalıları, Atatürk sevdalıları.. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Değerli dostlar Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümünü kutluyoruz.Cumhuriyet bayramı ve Cumhuriyet bizim için çok önemli çünkü bizler Cumhuriyeti, Emperyalist  güçlere karşı yedi düvene karşı savaş meydanlarında savaşarak ve kan dökerek kazandık bu savaşın sonucunda Egemenlik kayıtsız ve şartsız olaraktan bir kişiden alındı saraydan, sultandan ve padişahtan alındı ve halkın ta kendisine verildi" dedi

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü