Damar ve Oğuz Ailelerinin mutlu günü

Esenlerin tanınmış İşadamı ve siyasetçisi Aziz Damar'ın kızı Merve Damar hayatını Bilal Faruk Oğuz'la birleştirerek dünya evine girdiler.

01:13:03 | 2019-09-11

Makon Malatya Konfederasyonu kurucu başkanı, Esenler belediyesi meclis üyesi Aziz Damar'ın kızı Merve Damar hayatını Bilal Faruk Oğuz'la birleştirerek şahitlerin huzurunda dünya evine adımını attılar.

Esenler belediyesi kültür merkezi  nikah törenini Esenler belediye başkanı Mehmet Tevfik Göksu kıydı. Şahitliklerini Ak Parti Esenler ilçe başkanı Av. Ümit Özkan, Küçükçekmece  Malatyalılar Derneği Mustafa Karakaş, Mastöb Malatya Sivil Toplum Derneği Hamza Boztepe.

Gelinin Anne ve Babası Emin - Aziz Damar çifti ile dünürleri Meryem - Vedat Oğuz çifti gelen misafirlerini tek tek karşılayarak tebrikleri kabul ettiler. Nikâh töreni sonrası evlilik cüzdanını Ak Parti ilçe başkanı Av. Ümit Özkan geline taktim etti. 

Nikah merasimi öncesi Esenler belediye başkanı Mehmet Tevfik Göksu evli çifte ve anne babaların kulaklarına küpe olacak bir kaç nasihat verdi. Başkan Mehmet Tevfik Göksu konuşmasında mutlu çiftlerin yaşantısına 3. şahısların müdahale etmemesini, oğlunu gelininden kıskanan kaynanalar olduğunu, kızını damadından kıskanan aileler olduğunu hatırlattı. Hiç bir şey mutlu çiftin  muhabbetlerinden  daha önemli olmadığını da dile getirdi. Yeni çiftende en az beş evlat istedi.  

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>