ESDEF Kurum müdürleri ile kahvaltıda buluştu

ESDEF Merkez’inde gelenekselleştirdiği sabah kahvaltısı programının bu sefer misafirleri Esenler’e hizmet veren kurum müdürleriydi.

12:50:55 | 2020-02-25

Haber: Büşra Çalımcı

Esenler kaymakamı Adil Karataş, ESDEF’in kahvaltısından memnun olduğunu belirtti.                                                    

ESDEF’in kahvaltısına Esenler Kaymakamı Adil Karataş ve kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mehdi Daş, Milli Eğitim Müdürü Nurettin Aras, Nüfus Müdürü Kadem Varol, Tarım Müdürü Turgut Şişman, Tapu Müdürü Faruk Teksin, Halk Eğitim Müdürü Turgay Tokmak, Vakıf Müdürü Dilek Karataş, Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Soner Karabulut, ESDEF Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Hanife Karayel ve yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

Programda hizmet veren kurum temsilcilerinin katıldığı kahvaltıya Esenler belediyesinden kimselerin katılmaması dikkat çekti. Ancak, sonradan anlaşıldığına göre Esenler belediyesinin yoğun programı olması nedeni ile bu kahvaltıya bir temsilci gönderemedikleri anlaşıldı.

                                                                                                                            

Gayet samimi bir ortam                        

ESDEF’in Başkanı Cuma Helvacı ve tüm yönetim kurulu üyelerinin, kadın kolunun hazır bulunduğu kahvaltı bir nevi kaynaşma, dayanışma ve tanışma toplantısına dönüştü. Gayet samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı da önemli konulara değinilmedi. ESDEF Kadın Kolları’nın hazırladıkları ve misafirlerine olan ilgisi gözlerden kaçmadı. Kahvaltıdan sonra topluca hatıra fotoğrafı çekildi.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>