Esenler Belediye’sinin kış çalışmaları

Esenler Belediyesi kış çalışmaları kapsamında bir takım hizmetlerini başlıklar altında siz değerli okuyucularımız için derledik.

18:45:41 | 2022-01-26

3 gündür süren yoğun kar yağışı ve soğuk hava şartları yurtta olduğu gibi Esenlerde bir takım olumsuzluklara neden oldu. Esenler Belediyesi hizmetlerin aksamaması için 183 personel ve 65 araçla sahada hizmet etmeye devam etmektedir.

-Kış çalışmaları ekibimiz Esenlerimizin önemli ulaşım noktalarında hazır bekliyor.

Esenler’de kar yağışı nedeniyle sıkıntılar yaşanmaması için ekiplerimiz önemli ulaşım noktalarında çalışmalarını sürdürüyor.

Ulaşımda yaşanan sorunlar nedeniyle evine dönmekte sorun yaşayan ve yolu Esenler’den geçen tüm vatandaşlarımıza sıcacık çorbalarımızı ikram ediyoruz. Mutlaka bekleriz.

Ekiplerimiz ilçemizdeki cadde ve sokaklardaki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Tüm yollarımızı en ideal hale getirmek için çalışıyoruz.

Kış çalışmaları ekiplerimiz bir yandan yollarımızda küreme ve tuzlama çalışması yaparken diğer yandan yayalarımızın güvenliği için kaldırımların temizliğini gerçekleştiriyor.

Ulaşımda yaşamakta olduğunuz sorun çözülene kadar sizleri Esenler Gençlik Merkezimiz’de misafir etmek için bekliyoruz.

Saatler 02.40. Yollarımızın rahatlıkla kullanılabilir hale gelebilmesi için tüm ekiplerimiz aralıksız tuzlama ve küreme çalışmalarına devam ediyor.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Esenler Belediyesi Kış

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>