Esenler Belediyesi Esma Biltaci Anne çocuk kampüsün de torpil iddiaları

“Şikayetim var Esenler” Sosyal medya hesabından Esenler Belediyesi Esma Biltaci Anne çocuk kampüsün de 300 kişilik kontenjan kayıtların da yapılan torpil iddiaları paylaşıldı.

14:13:05 | 2019-08-06

Veliler saat 08:30 civarlarında çocuklarını kayıt ettirmek için kampüse gittiklerinde 300 kişilik kontenjanın dolduğunu öğrendiler.

Kayıt işleminin bittiğini öğrenen velilerden birisi olan N.O ”Biz velilere bu gün sabah saatlerinde burada olmamızı söylediler. Bizlerde daha mesai yeni başlamışken burada bulunduk. Fakat Kayıt işleminin bittiğini öğrendik. Bunun üzerine kendilerine ”Nasıl olur da 15 dakika içerisinde 300 kişiyi kayıt ettiniz ve kayıt işlemleri sona erdi bu imkansız diye görüşlerimizi bildirdik”

Bir diğer veli Emine Çelebi sabahın erken saatlerinde kayıt için gittiği Esenler Belediyesi Esma Biltaci Anne çocuk kampüsün de kayıtların bittiğini öğrenince şok olup ardından bunu ilgili yerlere paylaşması gereği düşünerek Şikayetim var Esenler sosyal hesabında paylaştı.

 

Emine Çelebi’nin paylaşımı Esenler yerel basının haber konusu oldu.

 

Emine Çelebi’nin paylaşımı;

 

ESENLER BELEDİYESİNİN OKUYACAĞINI BİLDİĞİM İÇİN ÖNCE BURAYA YAZMAK İSTEDİM. DAHA SONRA CİMER DAHİL YERE BİLDİRECEĞİM!

Esma Biltaci Anne çocuk kampüsü bugün itibari ile saat 9:00 ‘da kayıt almaya başlayacaktı. Fakat ne hikmetse saat 8:30’da 300 kişilik kontejanı olan kayıtlar dolmuş

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>