Esenler Kemer Mah. 945 Sok için;Gökhan Zeybek “ciddi ihmaller, ciddi kayırmacıklar, ciddi suiistimaller olduğunu açıklıkla söyleyebilirim”

16:43:19 | 2020-05-12

Esenler Kemer Mah. 945 Sok için;

Gökhan Zeybek “ciddi ihmaller, ciddi kayırmacıklar, ciddi suiistimaller olduğunu açıklıkla söyleyebilirim”

Haber:Hasan Gürsoy

CHP İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek “ burada deyim yerinde tek kelime ile özetlemek gerekirse ciddi ihmaller, ciddi kayırmacıklar, ciddi suiistimaller olduğunu açıklıkla söyleyebilirim” dedi.

TBMM Çevre ve İmar komisyon üyesi, CHP İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek Kemer Mah. 945 Sok. Çöken inşaatın istinat duvarından kaynaklı mühürlenen bina sahiplerinin sorunlarını yerinde incelemelerde bulundu.

CHP İstanbul Milletvekili Gökhan, CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay ve CHP Esenler Belediyesi Meclis Üyesi Kemal Şahin Mimar Aksal Örüklü ile birlikte olayın yaşandığı Kemer Mahallesi 945. sokağa geldi. Olay yerinde yürütülen çalışmaları inceleyen Zeybek’e Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Karataş ve mağdur vatandaşlardan bilgi aldı.

Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Karataş “İnşaat alanının toprakla dolduruldu, kazıkların çakılmasından itibaren binaları sağlama alarak detaylı araştırma yapacağız. Tedbir amaçlı boşaltılan binaların günlük olarak aletsel okumalarının yapıyoruz. Şimdilik bir problem görülmüyor. Binalarda milim oynama yok. Günlük olarak takip ediyoruz. Ancak nihai kararı detaylı incelemeden sonra vereceğiz” dedi.

CHP milletvekili Gökhan Zeybek vatandaşlarla ile görüştükten sonra gazetemize açıklamada bulunduktan sonra bölgeden ayrıldı.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>