Esenlerde Coşkulu 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları Fener Alayıyla son buldu.

Esenler ‘de 30 Ağustos Zafer Bayramının 99. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

21:58:31 | 2021-08-31

Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk anıtı önünde yapılan ilk törene İlçe Kaymakamı Adil Karataş, Garnizon Komutanı, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ve protokol mensupları katıldı. Daha sonra Protokol Atatürk büstüne çelenk bıraktı.

30 Ağustos Zafer Bayramının 99 yıl dönümü kutlamasına İkinci törenine CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, İyi Parti Esenler İlçe Başkanı Ömer Kara, Demokrat Parti İlçe Başkanı Satılmış Kandemir, Esenler Cemevi, Ana Fatma Cemevi ve vatandaşlar katıldı. CHP, İyi Parti, Demokrat Parti ile Esenler Cemevi, Ana Fatma Cemevi Atatürk büstüne çelenk bıraktı

Törende CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay ile İyi Parti Esenler İlçe Başkanı Ömer Kara’nın günün anlamına dair konuşmalar yaptılar.

30 Ağustos Zafer Bayramı akşam Cumhuriyet Halk Partisi ile İyi Parti’nin öncülüğünde Esenler Davutpaşa Caddesi’nden Dörtyol Cumhuriyet Meydanına marşlar, meşaleler ve sloganlarla Fener alayı düzenlendi. CHP ile İyi Parti’nin İlçe Gençlik Örgütlerinin hazırladığı havai fişek gösterisi gerçekleştirdi.

 

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı CHP İYİ PARTİ Sadet Partisi

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>