Esenlerde iki fırın sahibinin tarafları kavga etti 7 kişi yaralı

Esenlerde iki fırın sahipleri ekmek satışı yüzünden kavga etti. Çok sayıda çalışan personel kavgaya karıştı 7 kişi yaralandı.

02:45:46 | 2020-04-13

İç işleri bakanlığı tarafından Korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında Cuma günü 31 ilde sokağa çıkma yasağının getirilmesiyle birlikte sadece eczane ve fırınlar açıktı. Alınan yasaklar kapsamında fırınlar tezgâhında ekmek satışı yapması yasaklanmıştı. Fırınlar cadde ve sokaklarda ekmek satışı yapacaklardı. Daha sonra yeniden alınan uygulama ile fırınlar tekrar tezgâhlarında ekmek satışı yapmaları açıklandı. Ancak sokakta ekmek satışı devam etti.

Edinilen bilgilere göre bugün Esenler ’de 4 yerde ekmek satışı yüzünden kavga çıktı. Bunun en şiddetlisi olan ninehatun mahallesinde idi. F. Çakmak Mah. bulunan fırın sahibinin Ninehatun Mah. Uğurlu-2 ekmek fırının satış bölgesinde hane sahiplerine ekmek satışı yaptığı sırada. Uğurlu-2 ekmek fırının sahibinin bölgemde ekmek satışı yapamazsın Kendi bölgende ekmek satışı yaparsın demesi üzerine her iki tarafında birbirleri ile tartışmanı sonucu taraflar arasında kavgaya dönüşerek 7 kişinin yaralanması ile sonuçlanmıştır.

 

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>