"Esnafına Hesap Veriyor" mu? Yoksa Meclis üyesi adayı açıklaması mı?

Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası “Esnafına Hesap Veriyor” Programı,Esnafına Hesap Veriyor dan çok Belediye meclis aday adayı tanıtımı mı.

19:26:50 | 2019-01-20

Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası “Esnafına Hesap Veriyor” Programı,Esnafına Hesap Veriyordan çok Belediye meclis aday adayı tanıtım şovuna döndü. Bazı siyasi parti ilçe başkanları Şahin’i ve
yönetimini protesto ederek salondan ayrıldı


 
Programın açılışını yapan oda sekreteri Soner Karabulut, program hakkında kısa bir konuşma yaptıktan sonra Başkan Şahin’i mikrofona davet etti.
 
ŞAHİN, “ odamızın 5.sini düzenlediğimiz “Esnaf odamız esnafına hesap veriyor” programına hoş geldiniz. Biz seçildiğimiz zaman esnafımıza söz verdik ve verdiğimiz söz hesap vermekti. Bizden önce odalar alır aidatını, verir faaliyet belgesini yer içer buraları arpalık görürlerdi. Bazen bende kendime sorar ve bu esnafa bir şey veremediğimiz için doğrudur derdim. Bakınız bizim kredi kefil kefalet kooperatifimiz var, Türkiye’de 850 kredi kefil kooperatif arasında 40 milyon- eski para ile 40 trilyon kullanan ve sıfır takibi olan bir odayız. Biz bu kadar büyük para esnafa kullandırmışız ama sıfır takipteyiz diyerek kendisinden önce kim başkanlık yapmışsa, yönetmişse yanlış yaptığını kooperatifin parsını ahbap çavuş ilişkisi içinde kullandıkları için batırdığını söyledi. Kendinden öncekilerin bankalara borç taktığını, kredi kullanmalarındaki yanlışlara değinerek esnafa hesap vermiş oldu.  Kendileri yönetime gelmeseydi bırakın odanın batmasını, Türkiye batacakmış mesajını verdi.

Daha sonra Şahin odaya kayıtlı esnafların siyasi partilerden Esenler Belediye Meclisine aday adayı olan esnafın tanıtımını yaptı.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>