Faruk AYDIN, Esenlerin Projelerini Keşan Belediyesine Uygulayabilecek mi?

Esenler Belediyesindeki toplantı sonucu, AK Belediyecilik İçin Faruk Aydın Keşan’da çalışmalara başladı.

22:05:09 | 2019-08-06

Eski Esenler Beldiyesi Başkan Yardımcısı ve Eskom Genel Müdürü Faruk Aydın, Esenler Belediyesindeki uyguladıkları projelerini Keşan Belediyesinde hayata geçirmeye çalışacak. Keşen Belediyesi mini bir Esenler Belediyesi mi olacak?

Özgür gündem Trakya gazetesinin haberine göre; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, yerel seçimlerde vadettiği AK Belediyecilik için, profesyonel anlamda start verdi.

Başkan Mustafa Helvacıoğlu, önceki hafta belediye başkan yardımcısı Nuran Uslu, geçmiş dönem İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi ve imar komisyonu başkanı Sefer Kocabaş ile birlikte, Esenler Belediye Başkanı ve İBB Meclisi AKP Grubu Başkanvekili Tefvik Göksu’yu makamında ziyaret etti.

Görüşmede Başkan Mustafa Helvacıoğlu ve bareberindeki heyet, Başkan Göksu’ya Keşan’la ilgili bilgiler verdi. Belediye Başkanı Tefvik Göksu’da öncelikle ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Keşan belediyesine destek vereceklerini söyledi.

Belediye Başkanı Tefvik Göksu’nun talimatıyla, geçmiş dönem Esenler belediye başkan yardımcılığı meclis üyeliği görevini yürüten şimdi de Esenler Belediye Başkanlığı’na ait ESKON A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Faruk Aydın Keşan’a gelerek Belediyedeki kurum müdürleri ve amirleri ile bir araya gelerek, Keşan belediyesinin deyim yerindeyse MR’ını çekerek, sorunları tespit etti. Tüm birim amirlerini tek tek dinleyen Faruk Aydın, Keşan Belediyesi hakkında hazırlayacağı raporu Esenler belediye başkanı Tevfik Göksu ile paylaşacağı öğrenildi.

Faruk Aydın tarafından hazırlanan rapor doğrultusunda, kısa ve uzun vadede işbirliği konularının netleştirilmesi için, Esenler Belediyesindeki birim amirlerinin Keşan belediyesine gelecekleri, bir sonraki adımda da Keşan Belediyesi birim amirlerinin Esenler Belediyesine giderek ortak çalışma başlatılacağı öğrenildi. Keşan ve Esenler Belediye Başkanlığı arasında yürütülecek çalışmalar, Faruk AYDIN’ın koordinatörlüğünde yürütüleceği öğrenildi.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı Keşen Belediyesi Özgür Gündem Trakya

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>