Gazeteci Fatih Dağdeviren’in Oğlu Emre Dağdeviren Dünya Evine Girdi

Esenler Bölgede İlk Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi, iş adamı Fatih Dağdeviren’in Oğlu Emre Dağdeviren – Gamze (Miyasaoğlu) Dağdeviren ile Bahçelievler Piramit Düğün salonunda Muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

09:50:30 | 2019-06-19

Çiftlerin Bahçelievler Piramit Düğün salonunda gerçekleşen düğünlerinde siyaset, iş, spor ve basın camiasını bir araya getirdi. Düğüne İYİ Parti'nin Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, GİK üyesi Ayhan Bölükbaşı,İYİ Parti Esenler ilçe başkanı Recep Özkan ve yönetim kurulu üyeleri, AKP Esenler belediye meclis üyesi Sabahattin Yiğit, SP Esenler eski meclis üyesi Fevzi Başoğlu, Esenler 31 Mart yerel seçimler belediye bağımsız adayı Mustafa Kaplan, Esenler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Şahin, Esenler Kent Yıldız Spor kulübü  BŞK Hakkı Çakır ve Esenler yerel gazetecilerle birlikte saygın davetliler düğüne katılarak evlenen çiftlere ömür boyu mutluluklar dilediler.

 Birbirine dünür olan Miyasaoğlu ve Dağdeviren aileleri çocuklarının mürüvvetini gördükleri mutlu günlerinde davetlilere kusursuz bir ev sahipliği yaptılar.

Takı merasiminin ardından davetliler gelin ve damatla birlikte oyunlar oynayıp mutluluklarına ortak olurken birbirine çok yakışan çift tüm konuklarına mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür etti.
Bizde Gamze ve Emre çiftini tebrik ediyor, mutluluklarının bir ömür devam etmesini diliyoruz. 

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :  

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>