Göksu ailesinin acı gününde dikkatlerden kaçmayan detay! Uzun süre sonra yan yanalar

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun vefat eden annesinin cenazesi, 2 eski başbakanı bir araya getirdi. AK Parti'den istifa ettikten sonra kendi partisini kuran Ahmet Davutoğlu'yla, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçildikten sonra 'Son Başbakan' olarak anılan Binali Yıldırım, uzun zaman sonra aynı karede ve yan yana görüntülendi.

00:47:02 | 2020-01-08

DAVUTOĞLU, YILDIRIM VE İMAMOĞLU DA KATILDI

Cenaze namazına Göksu ailesinin yanı sıra AK Parti İzmir Milletvekili ve Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve AK Parti'den olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu'da katıldı.

UZUN ZAMAN SONRA YAN YANALAR

Göksu'nun annesinin cenaze merasimi, 2 eski başbakanı da bir araya getirdi. AK Parti'den olaylı bir şekilde istifa eden ve Gelecek Partisi'ni kuran Ahmet Davutoğlu'yla, kendisinden sonra Başbakanlık koltuğuna oturan ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçildikten sonra 'Son Başbakan' olarak anılan Binali Yıldırım uzun zaman sonra bir araya geldi. Yıllarca aynı partide siyaset yapan ve AK Parti'li kimlikleriyle Başbakanlık konumuna kadar yükselen iki isim, cenazede anne acısı yaşayan Göksu'yla birlikte en önde saf tuttular. Davutoğlu Göksu'nun sağında yer alırken, Binali Yıldırım ise solunda yer aldı.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :  

Tümü