İ.TURHAN LİSESİ Mezunları Pilav Gününde Buluştu

Esenler İbrahim Turhan Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneğinin pandemi döneminde ara vermiş olduğu geleneksel pilav günü programının 5.sini bu yıl 12 Haziran 2022 saat 16:00’da olası hava muhalefeti ihtimali nedeniyle okulun koridorunda yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

15:43:56 | 2022-06-14

Esenler İbrahim Turhan Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneğinin organize ettiği pilav günü etkinliğine, Dernek yönetimi, emekli öğretmenler, okul yönetimi ve mezunların katılımıyla geçmişte yaşanan güzel anıları canlandıran bir buluşma oldu.

Programın açılış konuşmasını dernek başkanı Mehmet Sirkeci yaptı. Sirkeci, Okulumuzun mezunları arasında dayanışmayı artırmak, kardeşlik duygularını pekiştirmek ve mezunlarımızın birbirlerini yakından tanımalarını sağlamak için bir aradayız. Derneğimizde görev almak etkin olmak için herkesin desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Pilav günümüze katkılarından dolayı Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya teşekkür etti.

İbrahim Turhan Lisesi okul müdürü Tuncay Eyidenbilir kısa selamlama konuşması yaptı. Eyidenbilir, derneğimizin organize ettiği pilav günü programını anlamlı bulduklarını ve her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek, gelecek dönem itibariyle okulumuzun İstanbul’da proje okulları arasına girdiğini ve artık puanla öğrenci alacaklarını belirtti.

Pilav günü programı okulda görev yapmış Yüksel Ercan, Bahattin Uzunpınar ve Zafer Demir öğretmenlerimizin birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, geçmişte yaşanmış güzel anıları aktardılar.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İ.Turhan Lisesi

Tümü