İmamoğlu, Esenler Belediye meclis gündemi oldu!

Esenler Belediye Meclisi'nin Haziran ayı meclis toplantıları ilk birleşiminde CHP’nin seçilmiş İBB başkanı adayı Ekrem İmamoğlu, Esenler belediye başkanı M.T. Göksu kamuoyunda sarf ettiği sözler Esenler Belediye Meclisi'nin gündemi oldu.

20:21:59 | 2019-06-12

Esenler Belediye Meclisinin 6. Seçim Yılı 1. Dönem Haziran Ayı Meclis Toplantısı, aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere; Esenler Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında, Meclis Toplantılarının ilk birleşimi 10 Haziran 2019 Pazartesi günü, Saat:15.00’te toplandı. Gündem açılış ve yoklama yapıldı.

Bozdoğan “başkanımız hakkında adam yerine koymuyorum cahildir açıklamaları çok yakışıksızdır”

Esenler Belediye Meclis başkan vekili  “gündem dışı söz almak isteyen meclis üyemiz var mı?” dedi.  Gündem dışı söz alan AKP Grup Başkan vekili Enes Bozdoğan “Öncelikle Esenler halkının bayramını kutluyorum. Ramazan ayında düzenlenen programlarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Kuzey ırakta mücadele eden güvenlik güçlerimize başarılar diliyorum.

CHP’nin İBB başkanı adayı Ekrem İmamoğlu, Esenler belediye başkanı M.T. Göksu hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Başkanımızı adam yerine koymadığını cahil bir belediye başkanı gibi mesnetsiz yakışıksız bazı açıklamalarda bulundu. Göksu başkanımız 3 dönem her zaman oyunu artırarak, son seçimde %66 yüksek oyla Esenlerde vatandaşlarımızın desteğini almış Esenlerin gönlüne taht kurmuş, hizmet etmiş başkanımız hakkında adam yerine koymuyorum cahildir açıklamaları çok yakışıksızdır kabul edilemez şiddetle nefretle kınıyoruz. Bu açıklama başkanımız şahsında milletimizi esenler halkını hatta esenlerdeki CHP seçmenlerini de hakarettir. Ben bu konuda CHP Esenler belediyesi üyelerinin bir beyanda bulunacaklardır diye düşünüyorum.” dedi.

Esenler belediyesi İyi Parti Meclis üyesi Cafer Turna, AKP Grup Başkan vekili Enes Bozdoğan’nın sözlerine cevap verdi.

Cafer Turna’nı cevap Konuşması yukarıdaki videoda ;

 Gündem dışı konuşmaların ardında gündem maddelerine geçildi. Teklifler maddelerine geçildi maddeler oy birliği ile belediye meclisinden başkanlık makamına iletilmek üzere geçti. Teklif maddeleri;1-Sermaye Artırımı hk. Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi.2-Parka İsim Verilmesi hk. Park ve Bahçeler Müdürlüğü teklifi.3-Hasta Nakil Ambulansı Talebi hk. Sağlık İşleri Müdürlüğü teklifi.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>